با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری انجام شد؛

افتتاح و بهره برداری چندین طرح صنعتی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه كاشان

افتتاح و بهره برداری چندین طرح صنعتی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه كاشان این با من: با حضوردكتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ۷ طرح صنعتی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه كاشان به بهره برداری رسید و یا عملیات اجرایی آن شروع شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در این آیین دستگاه تصفیه پسماند گلاب و آزمایشگاه همكار استاندارد و مؤسسه مطالعات پیشرفته سعیدی (سیاس) در پژوهشكده اسانس های طبیعی دانشگاه كاشان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
همینطور با حضور وزیر علوم خوابگاه دانشجویی "امیرحسین تركیان" با زیربنای ۸۰۰ متر مربع در دو طبقه با هزینه ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. این خوابگاه با ۲۱ اتاق ظرفیت ۸۶ دانشجو را دارد.
كلنگ احداث پارك علم و فن آوری غیاث الدین جمشید كاشانی در سایت مركزی دانشگاه كاشان هم به مساحت ۵۰ هكتار از دیگر طرح های سفر وزیر علوم به دانشگاه كاشان بود.
با راه اندازی این پارك زمینه اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه ها فراهم گردیده و منطقه كاشان به یكی از مناطق پیشرو در زمینه اقتصاد دانش بنیان تبدیل می گردد.
همینطور با حضور وزیر علوم مركز آموزش و تحقیقات زالو در دانشگاه كاشان مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، در انتها با حضور دكترغلامی نشستی مشترك با خیرین، اعضای شورا و مدیران دانشگاه كاشان برگزار گردید.1397/06/12
20:50:39
5.0 / 5
4390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما