سرپرست دانشگاه تاكید كرد:

رفع دغدغه اشتغال فارغ التحصیلان برنامه مهم دانشگاه آزاد است

رفع دغدغه اشتغال فارغ التحصیلان برنامه مهم دانشگاه آزاد است این با من: سرپرست دانشگاه آزاد عملی كردن علم و توجه به اقتصاد دانش بنیان را از برنامه های كلی این دانشگاه در آینده عنوان نمود و اظهار داشت: رفع دغدغه اشتغال فارغ التحصیلان برنامه پیش روی این دانشگاه است.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی در بازدید از طرح معرفت رضوی در واحد نیشابور اظهار داشت: با تاسی از منویات مقام معظم رهبری همه باید تلاش نماییم تا به تمدن نوین اسلامی در تمامی زمینه ها دست یابیم تا غرب و دشمنان نتوانند با استفاده از وابسته كردن به كشور و ملت ما ضربه بزنند.
وی اضافه كرد: این دستیابی تنها در سایه اعتقاد به خداوند بزرگ و ائمه اطهار و ارتقا شناخت و معرفت از طریق و روش و سلوك ائمه امكان پذیر خواهد بود.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی حضور در این نوع اردوها را فرصت مغتنمی برای دانشجویان عنوان نمود و اظهار داشت: این نوع برنامه ها منجر به ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانشجویان خواهد شد.
طهرانچی عملی كردن علم و تحصیل فارغ التحصیلان و توجه به اقتصاد دانش بنیان را از برنامه های كلی دانشگاه در آینده عنوان نمود و اضافه كرد: رفع دغدغه اشتغال فارغ التحصیلان جزء برنامه های پیش روی این دانشگاه است.
وی توجه بیشتر به مسائل فرهنگی دانشگاه را از سایر برنامه های آینده عنوان نمود.

1397/06/03
15:10:16
5.0 / 5
4396
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما