قابلیت مدیریت و ردیابی تمامی اموال و املاك دانشگاه آزاد

قابلیت مدیریت و ردیابی تمامی اموال و املاك دانشگاه آزاد این با من: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: طرح كدینگ اموال و املاك دانشگاه آزاد اسلامی بزودی اجرایی می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این خبر اظهار داشت: طرح بزرگ كدینگ اموال و املاك دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع بزودی اجرایی می گردد.
وی تصریح كرد: در این طرح برای اولین بار، آمار تمامی اموال و املاك دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه جامع اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی (ساجد) جهت تسهیل در سیاستگذاری و برنامه ریزی های آتی جمع آوری می گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی درمورد مزایای این طرح اظهار داشت: در این طرح كلیه كالاهای دانشگاه با كد منحصر به فردی تعریف شده و قابلیت مدیریت و ردیابی تمامی اموال و مشاهده موجودی به شكل آنلاین میسر خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دكتر پورعباس تصریح كرد: با اجرای این سامانه علاوه بر مدیریت متمركز دارایی های دانشگاه، مدیریت خرید و تداركات دانشگاه، جلوگیری از خریدهای مازاد و مضاعف، كاهش هزینه ها و افزایش بهره وری را به دنبال خواهد داشت.1397/04/24
14:13:26
5.0 / 5
4501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما