معاون فرهنگی جهاددانشگاهی:

به دنبال الگویی مناسب برای ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم

به دنبال الگویی مناسب برای ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم این با من: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در جمع معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی استان تهران اظهار نمود: به دنبال الگویی جهت ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم تا در ارزیابی طرح ها كه در آن شاخص های كمی مانند تعداد مخاطبان و... بررسی می شود، بتوان میزان تاثیرگذاری برنامه ها را هم سنجید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر عیسی علی زاده در نشستی كه با حضور مدیركل دفتر مطالعات فرهنگی و معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی مستقر در تهران برگزار شد، با اشاره به برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی و ارزیابی فعالیتهای فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی اظهار نمود: به دنبال الگویی جهت ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم تا در ارزیابی طرح ها كه در آن شاخص های كمی مانند تعداد مخاطبان و... بررسی می شود، بتوان میزان تاثیرگذاری برنامه ها را هم سنجید.
وی افتتاح دفتر ایسنا در دو واحد امیركبیر و علوم پزشكی شهید بهشتی را رویدادهایی خوب توصیف كرد و اظهار داشت: این نشست ها در جهت ادامه جلسات ثابت با معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی مستقر در استان تهران و با هدف بحث و تبادل نظر در مورد مسائلی كه واحدها دست به گریبان آن هستند برگزار شده و همینطور به نظر می رسد با عنایت به فاصله زمانی تا شروع سال تحصیلی جدید، فرصت مناسبی برای برنامه ریزی و تمركز و همفكری فراهم است تا با شناسایی دغدغه های فكری معاونان فرهنگی به برنامه ریزی دقیقی برای انجام فعالیت های فرهنگی برسیم.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در ادامه با اشاره به آیین نامه مدیریت دانشگاه ها در مورد عدم عضویت معاون فرهنگی واحد جهاددانشگاهی در شورای فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: در این خصوص اقداماتی انجام شده و رئیس جهاددانشگاهی وعده پیگیری با استفاده از وزیر و شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حضور مستمر معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد در آن شورا را داده است.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، در این نشست معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی مستقر در استان تهران به عرضه نظرات خود در مورد برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی پرداختند و مقرر شد در جلسات بعدی پیشنهادها و نكات راهبردی مورد بررسی قرار گیرد.
1397/03/14
23:35:56
5.0 / 5
4703
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما