محدودیت دانشگاه شهیدبهشتی برای واگذاری خوابگاه در روزهای تابستان

محدودیت دانشگاه شهیدبهشتی برای واگذاری خوابگاه در روزهای تابستان این با من: رئیس دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: خوابگاه های دانشگاه در روزهای تابستان نیازمند تعمیر، مرمت و بازسازی هستند و به همین منظور در واگذاری خوابگاه در تابستان با محدودیت هایی مواجه هستیم.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، یكصدو شصتمین جلسه شورای دانشگاه به ریاست سید حسن صدوق رئیس دانشگاه و با حضور اعضای شورا برگزار گردید.
صدوق سپس با عنایت به فرارسیدن فصل تابستان اضافه كرد: خوابگاه های دانشگاه برای عرضه خدمات مناسب در طول سال تحصیلی، در روزهای تابستان نیازمند تعمیر، مرمت و بازسازی هستند و به همین منظور در واگذاری خوابگاه در تابستان با محدودیت هایی مواجه هستیم.
وی اظهار داشت: خوابگاه در موارد خاص در اختیار دانشجویان واجد شرایط قرار خواهد گرفت. برای تخصیص خوابگاه به دانشجویان واجد شرایط در روزهای تابستان، نیازمند همراهی و دقت نظر رؤسای دانشكده ها و پژوهشكده ها هستیم.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی اضافه كرد: دانشگاه شهید بهشتی بعنوان دانشگاهی مهم و تأثیرگذار با بیش از ۱۹ هزار دانشجو و نزدیك به ۹۰۰ عضو هیات علمی و تعداد كثیری كارمند، از جمعیت مهم، فعال و فكور كشور برخوردار می باشد. در این نقطه حساس تاریخی نه تنها باید به نقش و وظایف خود واقف باشیم بلكه باید پیام رسان شایسته ای در محافل ملی و بین المللی باشیم؛ چشم امید مردم به دانشگاه ها و نخبگان جامعه است.

1397/03/09
17:53:26
5.0 / 5
4505
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما