یك فعال دانشجویی مطرح كرد:

سفارش رهبری به دانشجویان درباره صبر انقلابی

سفارش رهبری به دانشجویان درباره صبر انقلابی این با من: دبیر تشكیلات دفتر تحكیم وحدت تصریح كرد: با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری، دانشجویان باید روی مبحث صبر انقلابی كار كنند، چون توجه نكردن به این مورد امید را از فضای دانشجویی می گیرد.



اسماعیل كوهی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دیدار شب گذشته دانشجویان با مقام معظم رهبری اظهار داشت: یكی از موضوعاتی كه توسط مقام معظم رهبری عنوان شد و برای فضای دانشجویی بسیار جدی است، مبحث نشاط و پركار و پر طپش بودن فضای دانشجویی است.
وی ادامه داد: منتهی این فضای پر طپش، انتظار جواب زود هنگام دارد، ولی فضای مدیریتی به این سادگی نیست كه جواب زود هنگام عرضه كند، مقام معظم رهبری دراینجا به مفهوم «صبر انقلابی» اشاره كردند كه برپایه آن دانشجو با حفط نگاه به آرمان و شرایط مطلوب بتواند امید را زنده نگاه داشته و برای بهتر شدن فضا تلاش كند.
دبیر تشكیلات دفتر تحكیم وحدت تصریح كرد: باید روی این مساله كار شود، چون توجه نكردن به «صبر انقلابی» امید را از فضای دانشجویی می گیرد و اگر امید برود جریان دانشجویی مرده است و شاید به راه حل های نادرستی روی آورد، كه اخیر هم این فضا را دیدیم. اگر چنین مساله ای دوباره روی دهد، دیگر شاهد این نخواهیم بود كه دانشجویان با تحلیل بی صبرانه و نا امیدانه به مبحث نگاه كنند.
كوهی مقدم به تاكید مقام معظم رهبری بر آرمانها در جامعه و مطالبه گری آنها اشاره نمود و اضافه كرد: برنامه فضای دانشجویی دراین رابطه باید متناسب با یك گفتمان بروز رسانی شده، متناسب با شرایط روز و مبتنی بر اصول و مفاهیم اصیل انقلاب باشد.
دبیر تشكیلات دفتر تحكیم وحدت اضافه كرد: منطبق بر این گفتمان برروز رسانی شده، تولید یك سری مطالبات منسجم هم لزوم دارد، وقتی بتوان با یك فضای گفتمانی و محتوایی یك مجموعه ای از مطالبات را صورت داد، باید این مطالبات از پشتوانه مردمی برخوردار باشد تا مسئولان پاسخگوی آن باشند.

1397/03/08
23:19:30
5.0 / 5
4548
تگهای خبر: دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما