برپایی نخستین همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری در اردیبهشت

برپایی نخستین همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری در اردیبهشت این با من: عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی از برپایی نخستین همایش بین المللی ˮدین، فرهنگ و فناوریˮ در اردیبهشت ماه امسال اطلاع داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر حمیدرضا آیت اللهی، عضو هیات علمی علامه طباطبایی و دبیر علمی این همایش با بیان این خبر اظهار داشت: نخستین همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری 4 و 5 اردیبهشت در دانشگاه صنعتی شریف و 6 اردیبهشت در مركز همایش های غدیر شهر مقدس قم برگزار می شود.
وی اضافه كرد: با تعامل و همفكری با مراكز علمی و پژوهشی 12 محور و 18 چالش در حوزه روابط و مناسبات دین، فرهنگ و فناوری احصا شد و فراخوان مقاله با همكاری دانشگاه باقرالعلوم (ع)، شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و دانشگاه صنعتی شریف بعنوان برگزاركنندگان این همایش صورت گرفت.
آیت اللهی اضافه كرد: تا كنون حدود 40 نشست در زمینه محورهای همایش و به منظور هماهنگی میان دستگاه ها برگزار شده است كه در این جلسات بخش های مختلف بر مبنای محورهای مختلف همایش تدوین شد.
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی ادامه داد: در مجموع 310 مقاله فارسی و 20 مقاله انگلیسی دریافت شده كه از میان مقالات فارسی 163 مقاله مورد پذیرش قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: در آخرین نشست نشست شورای سیاست گذاری همایش كه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، قرار شد حدود 100 مقاله برای سخنرانی در بخش های مختلف آماده شود و مابقی مقالات پذیرفته شده به صورت پوستر در همایش عرضه شود.
بر اساس اعلام روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیر علمی همایش خاطرنشان كرد: همینطور قرار شد تا بعد از همایش رایزنی های لازم جهت تولید دبیرخانه دائمی كنفرانس صورت گیرد.1397/01/22
14:38:47
5.0 / 5
4885
تگهای خبر: دانشگاه , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما