رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خبرداد؛

طرح بخشودگی جرایم بدهكاران به صندوق رفاه دانشجویان تمدید گردید

طرح بخشودگی جرایم بدهكاران به صندوق رفاه دانشجویان تمدید گردید این با من: مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: با عنایت به استقبال گسترده دانش آموختگان، طرح بخشودگی جرایم بدهكاران صندوق رفاه تا پنجم اسفند تمدید گردید.به گزارش این با من به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، ذوالفقار یزدان مهر با بیان این خبر اضافه كرد: برای رفاه حال دانش آموختگان و وصول مطالبات معوق صندوق رفاه دانشجویان برای پرداخت وام به دانشجویان جدید، با مصوبه هیات امنا صندوق رفاه دانشجویان و با دستور وزیر علوم طرح بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم دیركرد بدهكاران صندوق به مناسبت دهه مبارك فجر اجرا شد.
وی اضافه كرد: با شروع این طرح و با اطلاع رسانی وسیعی كه صورت گرفت شاهد استقبال گسترده ای از جانب دانش آموختگان بوده ایم كه گزارش نهایی آن بعد از آخر طرح اطلاع رسانی خواهد شد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: با درخواست های مكرر دانش آموختگان برای در نظر گرفتن فرصت بیشتر برای استفاده از این طرح، این فرصت تا پنجم اسفندماه تمدید گردید.
یزدان مهر اضافه كرد: دانش آموختگان تا پنجم اسفند ۹۶ فرصت دارند تا با رجوع به سامانه پرداخت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به آدرس bp.swf.ir و بازپرداخت كل باقیمانده بدهی خود بصورت یكجا، از این طرح استفاده كنند.

1396/11/24
13:58:31
5.0 / 5
4838
تگهای خبر: دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما