صندوق رفاه اعلام كرد:

آغاز ثبت نام وام دانشجویان برای نیمسال دوم از ۱۴ بهمن

آغاز ثبت نام وام دانشجویان برای نیمسال دوم از ۱۴ بهمن این با من: ثبت نام انواع وام های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از ۱۴ بهمن ماه آغاز می گردد.به گزارش این با من به نقل از مهر، تمام دانشجویان روزانه و نوبت دوم متقاضی وام می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۴ بهمن ۹۶ الی ۱۶ اسفند ۹۶ با رجوع به پورتال صندوق رفاه دانشجویان به نشانی، www.swf.ir و مطالعه قوانین موجود در پورتال نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ثبت تقاضای وام ضروری ویژه دكتری ۱۰ بهمن ۹۶ شروع شده و تا ۲۰ بهمن ۹۶ ادامه خواهد داشت. اولویت پرداخت با دانشجویانی خواهد بود كه در بازه زمانی مهر ماه تا كنون ثبت نام كرده اند.
ثبت تقاضای وام تحصیلی از ۱۴ بهمن ۹۶ آغاز و تا ۱۶ اسفند ۹۶ ادامه خواهد داشت. ثبت تقاضای وام شهریه از ۲۵ فروردین ۹۷ آغاز و تا ۲۵ اردیبهشت ۹۷ ادامه خواهد داشت. زمان ثبت تقاضای وام ضروری عادی، متعاقبا اعلام خواهد شد.
ثبت تقاضای سایر وام ها از ۱۴ بهمن ۹۶ آغاز و تا ۱۶ اسفند ۹۶ ادامه خواهد داشت. همینطور ثبت تقاضای وام بنیاد علومی از ۱۴ بهمن ۹۶ آغاز تا ۱۶ اسفند ۹۶ ادامه خواهد داشت.
به علت تراكم پرداخت لیست های وام در انتها سال، امكان پرداخت وام تا آخر سال ۹۶ به دانشگاه هایی كه تا ۱۶ اسفند لیست های خویش را ارسال نمایند وجود خواهد داشت در غیر این صورت پرداخت وام به سال ۹۷ موكول خواهد شد.
درباره وام بنیاد علوی نیز، ثبت وام در زمان تعیین شده در صورت تخصیص و توزیع اعتبار از جانب بنیاد علوی صورت خواهد گرفت و ارسال لیست وام بنیاد علوی به دانشجویان روزانه و شبانه و دانشگاه های دولتی و آموزشكده ها و دانشگاه های پیام نور در زمان تعیین شده به مبالغ اعلام شده (مجرد۶۰۰۰۰۰۰، متاهل ۸۰۰۰۰۰۰ ریال) خواهد بود.
اعتبارات به صورت یك مرحله، در هر نیمسال تحصیلی توزیع می گردد و افزایش اعتبار امكان پذیر نیست. اعتبار وام شهریه و تحصیلی به صورت تخصیصی در بهمن ۹۶ در سیستم اتوماسیون قابل مشاهده می باشد ثبت، تایید و ارسال لیست های وام شهریه از تاریخ ۲۵ فروردین ۹۷ میسر خواهد بود. اعتبارات سایر وام ها به صورت متمركز تخصیص داده خواهد شد.
سامانه دانشجویی برای ثبت تقاضای دانشجویان تا آخر نیم سال تحصیلی فعال و ضروری می باشد تمام متقاضیان نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه اقدام نمایند.

1396/11/15
14:46:24
5.0 / 5
5483
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما