مهلت ارسال آثار به جشنواره سیمرغ تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به جشنواره سیمرغ تمدید گردید این با من: بنابر اعلام دبیرخانه دائم نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت(سیمرغ) مهلت ارسال آثار تا ۲۵ بهمن ماه تمدید گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ تا ۲۵بهمن ماه تمدید گردید و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
شركت كنندگان تا آخر روز ۲۵ بهمن ماه فرصت دارند آثار خویش را در سامانه ثبت نام كنند و آثاری كه پس از مهلت مذكور ثبت نام شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
این جشنواره در بخش آزاد ویژه دانشجویان، كاركنان، اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشكی و جامعه پزشكی كشور، بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان تمام دانشگاه ها، مراكز و موسسات آموزش عالی كشور و بخش بین الملل با مبحث فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر دنیا برگزار می شود.
بر اساس اعلام دبیرخانه دائم جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت، مهلت ثبت نام و ارسال آثار از ۱۱ آبان ماه تا ۲۵ بهمن ماه ۹۶ در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره www. festivalf. ir رجوع كنند.
به گزارش مفدا، جشنواره بین المللی سیمرغ كه نامش برگرفته از سیمرغ افسانه ای در ادبیات ایران بعنوان مرغ درمانگر و نماد جدید جامعه پزشكی است در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی، بهار ۱۳۹۷در شهر تهران برگزار می شود.1396/10/16
18:29:50
5.0 / 5
4774
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما