معاون علوم پزشكی دانشگاه خبر داد

اعطای بورس به نخبگان علوم پزشكی

اعطای بورس به نخبگان علوم پزشكی به گزارش این با من معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی با تاكید بر ضرورت حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از افراد نخبه و برگزیدگان المپیادهای علوم پزشكی، اظهار داشت: حوزه علوم پزشكی دانشگاه در این راستا برنامه های مهمی در دستور كار خود دارد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر محسن نفر امروز در نشست استعدادهای درخشان حوزه علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار نمود: برای حمایت از استعدادهای درخشان و نخبگان دانشگاه طرحی آماده شده كه بر مبنای آن دانشجویان نخبه پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند طرح موظفی خویش را در دانشگاه بگذرانند. این طرح در حال بررسی است و در صورت تصویب كمك بزرگی به نخبگان دانشگاه خواهد بود.
معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی اعطای بورس به افراد نخبه در رشته های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را دومین برنامه دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشكی دانست و اظهار داشت: آئین نامه این طرح هم آماده شده و امیدواریم در آینده نزدیك به تصویب برسد. بر این اساس افراد نخبه در رشته های تخصصی به شرط تعهد خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی بورس تحصیلی می شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی با تاكید بر اینكه باید الگوهایی كه در دنیا در زمینه درمان با كیفیت وجود دارند را سرلوحه خود قرار دهیم، تصریح كرد: این مورد منجر به توسعه آموزش و تحقیق در حوزه پزشكی می گردد.


 

1396/09/28
15:44:41
5.0 / 5
5215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما