انتخاب رشته تكمیل ظرفیت ارشد آغاز می گردد

انتخاب رشته تكمیل ظرفیت ارشد آغاز می گردد به گزارش این با من مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اینكه بیش از ۷۸ هزار داوطلب در مرحله تكمیل ظرفیت كارشناسی ارشد پذیرفته می شوند، اظهار داشت: داوطلبان حاضر در جلسه آزمون از فردا دوشنبه 24 تا پنجشنبه 27 مهرماه سال جاری فرصت دارند تا در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون ارشد ثبت نام نمایند.


دكتر حسین توكلی در گفت وگو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار نمود: بر مبنای برنامه زمانی اعلام شده اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره ظرفیت های جدید و همینطور تكمیل ظرفیت بعضی از كد رشته محل های تحصیلی آزمون ورودی دوره های كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای پذیرش تعداد 78 هزار 689 نفر در 6965 كد رشته محل از روز گذشته بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org قرار گرفت.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: كلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون می توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه با در صورت واجد شرایط بودن از فردا دوشنبه 24 تا روز پنجشنبه 27 مهرماه سال جاری منحصرا با استفاده از سایت سازمان سنجش كشور نسبت به انتخاب كد رشته محل های تحصیلی اقدام كنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور در انتها تصریح كرد: آن دسته از داوطلبانی كه قبلا در كد رشته محل های تحصیلی دارای شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده اند حق انتخاب رشته در مرحله تكمیل ظرفیت را نخواهند داشت. 

1396/07/23
18:29:03
5.0 / 5
5057
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , سنجش , بورسیه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما