خوابگاه های دانشگاه تهران ۳۰ شهریورماه بازگشایی می شوند

خوابگاه های دانشگاه تهران ۳۰ شهریورماه بازگشایی می شوند این با من: خوابگاه های دانشگاه تهران در نیم سال اول تحصیلی 1403 - 1402 از ساعت 8 بامداد روز پنج شنبه 30 شهریور ماه 1402 بازگشایی می شوند.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه تهران، بنا بر اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تهران، ثبت نام دانشجویان خوابگاهی روزانه دکتری تخصصی ورودی ۱۳۹۸ به بعد و دکتری تخصصی پیوسته ورودی ۱۳۹۴ و ثبت نام دانشجویان روزانه کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ به بعد و دکتری عمومی ورودی ۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۱۳ شهریور شروع شده و ساعت ۲۲ روز جمعه ۱۷ شهریور ماه خاتمه پیدا می کند.
همچنین ثبت نام دانشجویان روزانه کارشناسی ورودی ۱۳۹۹ به بعد و دکتری عمومی ورودی ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ امروز سه شنبه ۱۴ شهریور ماه شروع شده و آخرین مهلت آن ساعت ۲۲ روز شنبه ۱۸ شهریور ماه است.
دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۸ (ترم ۹ تحصیلی که حداقل ۸ واحد درسی داشته باشند) بعد از انتخاب واحد از تاریخ ۵ مهر ماه ۱۴۰۲، در صورت وجود ظرفیت خالی در خوابگاه های کارشناسی، می توانند برای رزرو خوابگاه به واحد پذیرش اداره کل امور خوابگاه ها مراجعه کنند.
دانشجویان روزانه کم تردد (مراجعه کم فقط برای انجام امور پایان نامه و رساله و غیره) می توانند با معرفی نامه از آموزش دانشکده خود بصورت محدود (یک شب در هفته) در هر ترم، از سکونت در مهمانسرا بهره مند شوند؛ بدین سبب این دانشجویان نیاز به ثبت درخواست الکترونیکی برای تمدید یا رزرو اتاق ندارند.
بر اساس اعلام اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران، دانشجویانی که مبادرت به تمدید یا رزرو اتاق می نمایند ولی از خوابگاه استفاده نمی کنند، امکان اسکان خوابگاه در ترم های بعدی را نخواهند داشت.
چنانچه دانشجویی بعد از ثبت الکترونیکی درخواست اسکان در خوابگاه، به هر علتی از سکونت خود در خوابگاه منصرف شده و تصمیم به حذف اسکان خود بگیرد، حداکثر تا ۲۲ شهریور ماه می تواند نسبت به لغو اسکان ترم مهر ۱۴۰۲ اقدام نماید.
دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی که در خوابگاه اسکان پیدا می کنند، از ساعت ۱۰ بامداد ۱۵ مهر ماه تا ساعت ۲۲ هفتهم مهر ماه می توانند برای جابجایی اتاق خود اقدام نمایند. جابجایی فقط در ساختمان های مربوط به هر مقطع تحصیلی امکان پذیر است.
زمان بازگشایی خوابگاه ها در نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ از ساعت ۸ بامداد روز پنج شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

1402/06/18
12:17:51
5.0 / 5
141
تگهای خبر: آموزش , تخصص , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما