از سوی رئیس دانشگاه ؛

زمان شروع سال تحصیلی و نحوه ثبت نام دانشجویان تربیت مدرس

زمان شروع سال تحصیلی و نحوه ثبت نام دانشجویان تربیت مدرس به گزارش این با من، رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: سال تحصیلی جدید این دانشگاه از سوم مهرماه شروع شده و فرآیند ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه غیرحضوری خواهد بود.فرهاد دانشجو در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با شروع سال تحصیلی جدید اظهار داشت: سال تحصیلی جدید دانشگاه تربیت مدرس هرساله از اول مهر آغاز می شد که سال جاری به علت تعطیلی اول مهر، سوم مهر ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد.
وی افزود: همینطور سال جاری همانند سال قبل فرآیند ثبت نام، انتخاب واحد، وخوابگاه به صورت الکترونیکی و غیرحضوری خواهد بود.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اضافه کرد: سال قبل نخستین سالی بود که تمام فرایندهای ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه به صورت غیر حضوری انجام شد ازاین رو سال جاری از تجربه سال قبل استفاده کردیم و فعالیت ها را مقداری تسهیل کرده ایم تا کارها روان تر صورت گیرد.
وی افزود: مثلاً سال قبل برق درحین ثبت نام قطع شده و در ثبت نام دانشجویان اختلال بوجود آورده بود ولی سال جاری ژنراتورنصب کرده ایم تا دانشجویان با مشکل قطعی برق مواجه نشوند. تلاش ما اینست که دانشجویان به سادگی و آرامی وارد دانشگاه شوند.

1402/06/17
14:39:06
5.0 / 5
131
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما