در آستانه سال تحصیلی جدید؛

الگوی تأمین مالی حوزه تغذیه و رفاهی دانشجویان بررسی می شود

الگوی تأمین مالی حوزه تغذیه و رفاهی دانشجویان بررسی می شود به گزارش این با من، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: نشست معاونان دانشجویی با دو رویکرد الگوی تأمین مالی حوزه تغذیه و رفاهی دانشجویان و بررسی برخی اتفاقات سال قبل برگزار می گردد.به گزارش این با من به نقل از مهر به نقل ازسازمان امور دانشجویان، دکتر اردوان ارژنگ معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در بازدید از دانشگاه مراغه ضمن تسلیت شهادت حضرت رقیه (ع) از همکاران خود در دانشگاه مراغه که پذیرای این نشست شدند، تقدیر نمود و اظهار داشت: سازمان امور دانشجویان و دانشگاه مراغه باهم در یک سو میزبان این نشست هستیم و هردو مخاطب مهمانان در نقد و پیشنهادات خواهیم بود.
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ضمن اشاره به این که برگزاری چنین نشستی در دانشگاه مراغه باعث تجربه اندوزی برای دانشگاه مراغه خواهد شد، اضافه کرد: نشست معاونان دانشجویی از نوع نشست کاری است و ما هدفمان این نیست که در یک دانشگاهی چند روز به دور هم جمع شویم و همدیگر را ببینیم و از اماکن تاریخی بازدید نماییم.
ارژنگ ضمن تاکید بر این که به دنبال خروجی خوبی از این نشست هستیم؛ اظهار نمود: هفتادو دومین نشست معاونان دانشجویی با دو رویکرد ۱. الگوی تأمین مالی حوزه تغذیه و رفاهی دانشجویان و ۲. بررسی برخی اتفاقات سال قبل و فضای سیاسی دانشگاه ها دوم تا چهارم شهریور ماه برگزار می گردد.
وی به احترام، تکریم، ارزش گذاری، نظم در قسمت های مختلف، بهداشت ایمنی و امنیت این نشست اشاره نمود و خاطرنشان ساخت: نشست باید بگونه ای باشد که غنا و پربار بودن جلسه را مهمانان متوجه شوند و احساس کنند خروجی خوبی دستگیرشان شده است.
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در مورد اهمیت انعکاس این نشست اظهار داشت: هم میهمان و هم میزبان دوست دارد که کار به شکل مناسبی انعکاس پیدا کند و ازآنجا که مراغه مرکز استان نیست ولی ارزش ذاتی و تاریخی زیادی دارد، این ارزش باید بیشتر نشان داده و منعکس شود.
وی اضافه کرد: درست است که این نشست یک نشست کاری است ولی نشست کاری منتج به نتایج روشن باید به مردم و دانشجویان منتقل شود.
ارژنگ امیدآفرینی و اعتمادسازی سازی را در نتیجه کار رسانه ای پر اهمیت شمرد و اظهار داشت: باید دانشجویان بدانند نفراتی هستند که برآن ها کار می کنند و برای مثال چند روزی را نشسته اند و فقط حول مساله غذای آنها در دانشگاه به گفتگو و تأمل می پردازند، پس انعکاس امید و لزوم اعتمادسازی و انتقال دغدغه مندی مسئولین از اولویت های این نشست می باشد.


منبع:

1402/06/05
13:09:53
5.0 / 5
192
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه , مناسب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما