مدیركل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر:

دانشجویان برتر علمی شاهد و ایثارگر بورس تحصیلی می گیرند

دانشجویان برتر علمی شاهد و ایثارگر بورس تحصیلی می گیرند به گزارش این با من، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اظهار داشت: دانشجویان شاهد و ایثارگر که حائز امتیاز و شرایط باشند تا انتهای دوره تحصیلی از بورس تحصیلی و حمایت مالی بهره مند خواهند شد.به گزارش این با من به نقل از سازمان امور دانشجویان، سیدفردین تقی زاده شامگاه چهارشنبه ۱۱ در آیین افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور بیان نمود: سیاست وزارت علوم در حوزه ورزش دانشجویان شاهد و ایثارگر بر توانمندسازی دانشجویان در تمام ابعاد آموزشی، فرهنگی و مهارت افزایی تنظیم شده است.
وی ضمن اشاره به این که در دولت سیزدهم رویکرد سازمان امور دانشجویان افزایش برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی برای تمامی دانشجویان بخصوص دانشجویان شاهد و ایثارگر بوده است عنوان کرد: نخستین دوره ضیافت ایثارگر در سال ۱۴۰۱ و دومین دوره با فاصله ای حدود ۱۵ روز قبل در دانشگاه فردوسی مشهد با حضور ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار گردید.
تقی زاده با اعلان اینکه سال قبل نخستین جایزه شهید سردار سلیمانی برگزار گردید، اضافه کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر که مطابق طرح واجد شرایط باشند تا انتهای دوره تحصیلی بورس تحصیلی از اداره شاهد داده می شود و حمایت مالی خواهند شد.
وی افزود: سال قبل نخستین جشنواره قرآنی و فرهنگی دانشجویان شاهد به میزبانی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد که دانشجویان شرکت کننده در اشاعه و ترویج ایثار و شهادت نقش مهمی داشتند.
تقی زاده افزود: امسال برنامه ای برای دانشجویان شاهد برای نخستین بار در نظر گرفته شده است که هر سال هم برگزار می شود، تجلیل از دانش آموختگان شاهد و ایثارگر کشور می باشد.
وی خاطرنشان کرد: دومین جشنواره سال جاری در بهمن ماه و در زادگاه سردار دلها در شهر کرمان به میزبانی دانشگاه شهید باهنر انجام خواهد شد.
تقی زاده اضافه کرد: برای سال آینده نخستین جشنواره مهارت افزایی شاهد و ایثارگر با هدف هر دانش آموخته شاهد و ایثارگر در کنار رشته تحصیلی یک مهارت بیاموزد برگزار می شود و امیدواریم با اجرای این طرح شاهد توانمندسازی و مهارت افزای دانشجویان باشیم تا بعد از فارغ التحصیلی بتوانند در کنار دانش مهارت هم آموخته باشند و در جامعه موثرتر واقع شوند.
دانشگاه بوعلی سینا از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ مردادماه میزبان چهارمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در قسمت دختران است.
چهارمین دوره المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار «رفاقت در میدان، رقابت در ایثار» از دهم تا ۲۶ مردادماه ۱۴۰۲ در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه بوعلی سینا درحال برگزاری است.


منبع:

1402/05/16
10:04:08
5.0 / 5
208
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما