در گزارش این با من اعلام شد؛

آخرین وضعیت پرداخت وام اربعین دانشجویی

آخرین وضعیت پرداخت وام اربعین دانشجویی به گزارش این با من، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: به نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اختیار داده ایم هزینه سفر دانشجویان در استانهای مختلف را تعیین کنند.مسعود گنجی در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با چگونگی پرداخت وام دانشجویی پیاده روی اربعین اظهار داشت: دانشجویانی که قصد دارند به صورت گروهی برای پیاده روی اربعین اقدام نمایند تحت نظارت نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها می توانند برنامه ریزی کنند تا از راه نهاد به صورت دسته جمعی به صندوق رفاه دانشجویان معرفی شوند، صندوق هم این دانشجویان را به صورت دسته جمعی به بانک طرف تعهد صندوق معرفی می کند تا وام پرداخت گردد.
وی با اعلان اینکه تمام برنامه ریزی برای عرضه وام پیاده روی اربعین دانشجویی برعهده نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها قرار داده شده است اضافه کرد: به نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اختیار داده ایم هزینه سفر دانشجویان در استانهای مختلف را تعیین کنند و صندوق رفاه دانشجویان هم به نسبت آن، کل موجودی که برای این سفر اختصاص داده را تقسیم و پرداخت خواهد نمود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: بعنوان مثال دانشجویانی که در سیستان و بلوچستان هستند بیشترین وام پیاده روی اربعین و دانشجویانی که در ایلام هستند، کمترین را دریافت می کنند.
وی با اشاره به شرایط دانشجویان برای دریافت وام عتبات و پیاده روی اربعین دانشجویی اضافه کرد: از شرایط پرداخت وام عتبات برای پیاده روی اربعین اینست که متقاضی در حال حاضر دانشجو بوده و فارغ التحصیل نشده باشد و به صورت گروهی تحت نظارت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اقدام نمایند، همینطور باید نهاد تضمین کند دانشجویانی که از وام استفاده می نمایند به این سفر اعزام شوند تا حق دانشجوی دیگر ضایع نشود.
وی اضافه کرد: هر زمان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها لیست متقاضیان را ارسال نماید، دانشجویان از جانب صندوق به آن بانک برای دریافت وام معرفی می گردند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم پیش از این اعلام نموده بود با یکی از بانکها هماهنگی لازم صورت گرفته است و دانشجویان مشتاق حضور در مراسم پیاده روی اربعین حسینی و زیارت حضرت اباعبدالله الحسین ضد السلام می توانند وام پنج میلیون تومانی دریافت نمایند.


منبع:

1402/05/13
12:16:42
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما