معاون صندوق رفاه وزارت علوم خبرداد:

شروع عملیات واریز وام شهریه به حساب دانشگاه ها

شروع عملیات واریز وام شهریه به حساب دانشگاه ها به گزارش این با من، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام نمود: عملیات واریز وام شهریه به حساب دانشگاهها از روز گذشته شروع شده است.صمد حاج جباری درگفتگو با خبرنگار مهر درباره ی پرداخت وام شهریه اظهار داشت: عملیات واریز وام شهریه از روز گذشته شروع شده و به شماره حساب دانشگاه هایی که شماره حساب آنها در سامانه صندوق رفاه دانشجویان تایید شده، درحال واریز است.
وی افزود: بطور معمول ظرف دو تا سه روز آینده عملیات واریز شهریه به انجام می رسد و به حساب دانشگاه ها و به نام دانشجو واریز می شود.
معاون اموردانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره ی اعتبار وام شهریه اضافه کرد: طبق روال درخواست دانشگاه ها، هر تعداد فهرست از طرف دانشگاه ها ارسال و تایید شده، ما پرداخت کرده ایم و هیچ دانشجویی نبوده که وام شهریه درخواست کرده و رد شده باشد.
براساس این گزارش، دانشجویان تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری برای ثبت نام وام های تحصیلی، شهریه، ودیعه مسکن و وام ضروری در سامانه صندوق فرصت داشتند که امسال حدود ۶۳ هزار نفر برای وام تحصیلی، ۳۰ هزار نفر وام شهریه، ۲۰ هزار نفر وام ضروری و بیش از یک هزار نفر هم برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند.
وام تحصیلی تا سوم تیرماه و وام ضروری هم تا هفتم تیرماه پرداخت شد، وام شهریه نیز قرار بود تا آخر تیرماه ۱۴۰۲ به حساب دانشگاه ها واریز شود که عملیات واریز آن به حساب دانشگاه ها از روز گذشته شروع شده است.

1402/05/02
08:37:42
5.0 / 5
169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما