رئیس مركز سنجش آموزش پزشكی در گفت وگو با این با من خبرداد

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری به گزارش این با من، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان این که نتایج اولیه پنجاهمین دوره آزمون دستیاری در هفته آخر خرداد اعلام می شود، اظهار داشت: نتایج نهایی این آزمون هم در نیمه اول شهریور ماه به اطلاع داوطلبان می رسد.


دکتر محمدمهدی نوروزشمسی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب گفت: پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی، روز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در ۲۵ رشته تخصصی اجرا شد. حدود ۱۳ هزار نفر، متقاضی شرکت در این دوره از آزمون دستیاری تخصصی بودند و از این تعداد، حدود ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر در جلسه آزمون حضور داشتند.
وی درباره ی اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری اظهار داشت: نتایج اولیه پنجاهمین دوره آزمون دستیاری رشته های تخصصی در هفته آخر خرداد ماه به اطلاع داوطلبان می رسد و همزمان با بیان نتایج اولیه، پروسه انتخاب رشته محل شروع می شود و بطور معمول، فرصت زمانی یک هفته ای در اختیار داوطلبان برای پروسه انتخاب رشته محل قرار می گیرد و داوطلبان می توانند ۱۰۰ رشته محل در تمامی رشته های تخصصی انتخاب کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت: داوطلبانی که طرح خودرا به انتها نرسانده اند، فقط مجاز به انتخاب رشته محل در رشته های تخصصی «بی هوشی» و «طب اورژانس» هستند. به عبارت دیگر تمام داوطلبان به جز افرادی که طرح خودرا به انتها نرسانده اند، می توانند در تمام رشته های تخصصی، رشته محل انتخاب کنند.
دکتر نوروزشمسی درباره ی اعلام نتایج نهایی پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی اظهار داشت: نتایج نهایی پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی در نیمه اول شهریور ماه به اطلاع داوطلبان می رسد.1402/03/21
09:19:12
5.0 / 5
172
تگهای خبر: آزمون , آموزش , تخصص , سنجش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما