اداره سراهای دانشجویی اعلام كرد؛

جزئیات پیش ثبت نام خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر

جزئیات پیش ثبت نام خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر به گزارش این با من، اداره سراهای دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر جزئیات پیش ثبت نام خوابگاه های دانشجویی را اعلام نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، پیش ثبت نام خوابگاه های دانشگاه خواجه نصیر در نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۳ برای دانشجویان روزانه مجاز تا ساعت ۲۴ روز ۲۸ اردیبهشت ادامه دارد.
براساس اعلام اداره سراهای دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر، دانشجویان روزانه مجاز امکان پیش ثبت نام در این مرحله را دارند.
دانشجویان متقاضی خوابگاه در نیمسال اول حتما باید در پیش ثبت نام شرکت نمایند و عدم شرکت در آن به منزله عدم درخواست خوابگاه است.
همچنین تنها دانشجویانی که پیش ثبت نام کردند، می توانند در ثبت نام خوابگاه ها و انتخاب اتاق به صورت گروهی و انفرادی شرکت نمایند.
همچنین مطابق قوانین صندوق رفاه پیش ثبت نام دانشجویانی تایید خواهد شد که در بازه زمانی اعلام شده توسط اداره خوابگاهها که مطابق متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت درخواست خوابگاه برای نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در سایت ساعت صندوق رفاه اقدام نمایند.
پیش ثبت نام دانشجویانی که مبادرت به تسویه حساب مالی خود در سامانه رفاهی و یا سامانه صندوق رفاه اقدام نموده اند تایید خواهد شد بازه زمانی پیش ثبت نام دانشجویان روزانه سنواتی و شبانه متعاقباً اعلام خواهد شد.


منبع:

1402/02/29
15:50:47
5.0 / 5
193
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما