قائم مقام بنیاد ملی نخبگان:

توانمندی نخبگان در خدمت پیشرفت صنعت کشور به کار گرفته می شود

توانمندی نخبگان در خدمت پیشرفت صنعت کشور به کار گرفته می شود به گزارش این با من، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه توانمندی نخبگان در خدمت پیشرفت صنعت کشور به کار گرفته می شود، اظهار داشت: مـوفقیت طرح توسعه هسته های مساله محور بنیاد ملی نخبگان راهی برای پشتیبانی از مستعدان جوان و پیشگیری از مهاجرت آنهاست.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، ناصر باقری مقدم در دیدار و گفتگو با تعدادی از نخبگان، سرآمدان و استادان راهبر طرح توسعه هسته های مساله محور بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در تبریز ضمن اشاره به اینکه هدف غایی و رسالت این طرح، تعالی و پرورش نیروی انسانی خلاق و دغدغه مند و توانمند است، اضافه کرد: در کشور ما سال هاست که علم از صنعت جلوتر است و دانشمندان و جوانان ما توانایی های زیادی دارند که باید در خدمت پیشرفت صنعت خودمان باشد.

وی افزود: بر همین مبنا در برنامه ها و طرح های اخیر بنیاد، بر ارتباط دانشجویان و اساتید با صنعت، تمرکز جدی صورت گرفته که دانشجویان مستعد و اساتید برتر بتوانند مشکلات کشور را حل کنند و در این خصوص دو هدف توانمندسازی و آشنایی دانشجویان با مشکلات کشور در دستور کار است.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان اضافه کرد: همینطور با کمک هسته های تقاضامحور، مسائل و مشکلات کشور حل خواهد شد و در این خصوص باید در جهت حل مشکلات طرح گام برداریم تا هسته های موفق به شرکتهای دانش بنیان نوپا تبدیل شوند و از حمایت های ویژه بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری برخوردار باشند.

باقری مقدم ضمن اشاره به حمایت های استاندار و مدیران ارشد استان اظهار نمود: در موفقیت طرح ‎های بنیاد ملی نخبگان در سطح کشور، استاندار و مدیران ارشد دستگاههای اجرایی می توانند نقش مؤثری داشته باشند و خوشبختانه این حمایت را در استان آذربایجان شرقی به صورت عینی مشاهده می نماییم.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، او در آخر اظهار داشت: در سایه حمایت های مدیریت استان بویژه استاندار و تلاش شبانه روزی و مؤثر بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی این استان توانسته در توسعه دانش بنیان کشور مقام ممتازی را به دست آورد.
منبع:

1402/02/25
10:54:38
5.0 / 5
178
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما