از سوی وزارت علوم اعلام شد؛

زمان برگزاری انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی

زمان برگزاری انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی این با من: به گزارش این با من، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اظهار داشت: بیستمین دوره انتخابات کمیته های ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه ها در اسفند سال ۱۴۰۱ برگزار شده و انتخابات شورای مرکزی آن در خردادماه انجام می شود.به گزارش این با من به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، مهدی بادپا، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اظهار داشت: انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشگاه ها هر ساله، در بستر سامانه جامع نشریه های دانشجویی به صورت برخط و مطابق با شیوه نامه برگزاری انتخابات، برگزار می گردد.
وی اضافه کرد: در انتخابات مذکور، بیشتر از ۵۰ دانشگاه در سامانه، فرآیند انتخابات را آغاز و تابحال ۴۰ دانشگاه انتخابات را به پایان رسانده اند.
بادپا افزود: در میان این دانشگاه های شرکت کننده در این انتخابات، علاوه بر دانشگاه های دولتی، دانشگاه های فرهنگیان و پیام نور هم حضور دارند.
وی بیان نمود: در اردیبهشت ماه سالجاری و بعد از بررسی مستندات، نتایج به همراه سهمیه های شرکت در انتخابات اعضای دانشجویی بیستمین دوره انتخابات کمیته های ناظر بر نشریه های دانشجویی مشخص شد.
بادپا در انتها خاطرنشان کرد: انتخابات اعضای دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی، خردادماه هر ساله توسط وزارت علوم در بستر سامانه جامع نشریات دانشگاهی برگزار می گردد.


منبع:

1402/02/20
08:25:55
5.0 / 5
186
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما