جزئیات آزمون دستیاری دوره های تخصصی

جزئیات آزمون دستیاری دوره های تخصصی به گزارش این با من، جدول زمان بندی آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی (فلوشیپ) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دانشگاه های علوم پزشکی که مجری برگزاری آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی هستند، آزمون کتبی فلوشیپ را در روز ۲۵ خرداد ماه برگزار می کنند.
برپایه برنامه ریزی های انجام شده، نتایج بررسی مدارک و مجوز شرکت در آزمون، روز شنبه ۶ خرداد ماه به اطلاع داوطلبان می رسد.
داوطلبان شرکت در آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی می توانند کارت ورود به جلسه آزمون را در ایام سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه دریافت نمایند. آزمون دستیار دوره های تخصصی در روز ۲۵ خرداد ماه برگزار می گردد و کلید سوالات هم در همان روز منتشر می شود. داوطلبان می توانند یک روز بعد از برگزاری آزمون کتبی یعنی ۲۶ خرداد، درخواست اعتراض خود نسبت به آزمون کتبی را ثبت کنند. روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه بعنوان روزهای رسیدگی به اعتراضات آزمون کتبی درنظر گرفته شده است.
آزمون شفاهی پذیرش دستیار دوره های تخصصی طی فرآیند ۳ روزه، از ۲۹ تا ۳۱ خرداد ماه برگزار می گردد. ۴ روز بعد از برگزاری آزمون شفاهی، یعنی چهارم تیر ماه بعنوان زمان رسیدگی به اعتراضات داوطلبان به آزمون شفاهی اعلام شده است.
نتایج نهایی در روز ۸ تیر ماه به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی ارسال می شود.
نتیجه نهایی پس از بررسی های لازم توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی با رعایت مقررات از راه دانشگاه های متولی برگزاری آزمون اعلام می شود. اطلاع رسانی زمان و مکان برگزاری آزمون مرحله شفاهی از جانب دانشگاه های متولی برگزاری اعلام خواهد شد.
دانشگاه های علوم پزشکی مجری برنامه آموزشی موظف می باشند بعد از اطلاع رسانی به داوطلبان در تاریخ مشخص شده نسبت به دریافت اعتراضات مرحله شفاهی آزمون، بررسی اعتراضات توسط گروههای تخصصی و هم اعمال آن اقدام نمایند و بعد از آن، هیچ گونه اعتراضی از جانب دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، قابلیت بررسی نخواهد داشت.
فرآیند پذیرش دستیار دوره های تخصصی (فلوشیپ) اعلام نتایج بررسی مدارک و مجوز شرکت در آزمون شنبه ۶ خرداد دریافت کارت ورود به جلسه سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزاری آزمون کتبی به شیوه غیرمتمرکز و به صورت الکترونیک یا کاغذی پنج شنبه ۲۵ خرداد اعلام سؤالات کتبی پنج شنبه ۲۵ خرداد دریافت اعتراضات آزمون کتبی پنج شنبه ۲۶ خرداد رسیدگی به اعتراضات آزمون کتبی شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ خرداد برگزاری آزمون شفاهی کلیه رشته ها از دوشنبه ۲۹ تا چهارشنبه ۳۱ خرداد دریافت اعتراضات آزمون شفاهی پنج شنبه یکم تیر رسیدگی به اعتراضات آزمون شفاهی یکشنبه ۴ تیر ماه ارسال نتایج و مستندات آزمون به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی روز پنج شنبه ۸ تیرمنبع:

1402/02/19
09:59:31
5.0 / 5
118
تگهای خبر: آزمون , آموزش , تخصص , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما