در خردادماه؛

جشن دانش آموختگی ۲ هزار فارغ التحصیل دانشگاه شریف برگزار می گردد

جشن دانش آموختگی ۲ هزار فارغ التحصیل دانشگاه شریف برگزار می گردد به گزارش این با من، بیشتر از هزار فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف خرداد ماه ۱۴۰۲ در کنار استادان و خانواده هایشان، دانش آموختگی خویش را جشن می گیرند.به گزارش این با من به نقل از مهر، آیین دانش آموختگی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه صنعتی شریف، با هدف ایجاد فضایی به یادماندنی و با حضور دانش آموختگان، استادان و مسئولین دانشگاه روز سه شنبه ۹ خردادماه ماه ۱۴۰۲ در محل سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.
تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از بدو تاسیس تابحال ۶۵ هزار ۳۵۳ نفر است. در این دوره بیشتر از ۲۰۰۰ نفر فارغ التحصیل شده اند که این تعداد شامل؛ ۱۳۹ نفر در مقطع دکتری، ۱۰۱۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۹۰۲ نفر در مقطع کارشناسی است.
گفتنی است در این آیین از اعضای هیئت علمی برتر آموزشی دانشکده ها و دانش آموختگان برتر مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی تقدیر خواهد شد.
با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تنها دانش آموختگانی که تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ثبت نام خویش را در سایت قطعی کنند، می توانند در این مراسم شرکت نمایند. همینطور با عنایت به محدودیت ظرفیت سالن برگزاری مراسم، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام خویش را قطعی نمایند.
این برنامه روز سه شنبه ۹ خردادماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ با حضور کلیه دانش آموختگان در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع می شود. دانش آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت رجوع کنند.

1402/02/11
11:28:18
5.0 / 5
284
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما