۹ اردیبهشت؛

ملاقات عمومی هیأت رئیسه دانشگاه تهران با دانشجویان

ملاقات عمومی هیأت رئیسه دانشگاه تهران با دانشجویان این با من: مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام نمود که نهمین دوره ملاقات عمومی رییس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در روز شنبه 9 اردیبهشت ماه 1402 انجام می شود.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه تهران، نهمین ملاقات عمومی و صمیمانه ریاست دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه با ذی نفعان در روز شنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران انجام می شود.
اعضای هیأت علمی، کارکنان، دانشجویان دانشگاه و سایر ذی نفعانی که مشتاق طرح مسائل و ارائه پیشنهادات در ملاقات حضوری با ریاست و معاونان دانشگاه هستند، می توانند از ساعت ۸ بامداد روز دوشنبه، ۴ اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۲ روز پنج شنبه، ۷ اردیبهشت ماه بوسیله سامانه http: //sd.ut.ac.ir (درگاه میز خدمت الکترونیک) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
لازم است ثبت نام کنندگان در ایام پنج شنبه، ۷ اردیبهشت و جمعه، ۸ اردیبهشت ماه جهت اطلاع از وضعیت درخواست خود، به سامانه ثبت نام مراجعه کنند.
همچنین متقاضیان شرکت در ملاقات عمومی، مدارک و مستندات لازم را در روز نشست به همراه داشته باشند و ۲ روز بعد از برگزاری نشست، مدارک خودرا بوسیله دبیرخانه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی بازپس گیرند.
کلیه ذی نفعان داخل و خارج دانشگاه تهران می توانند با مراجعه به سامانه مورد اشاره فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
یادآوری می شود ثبت نام حضوری پیش بینی نشده است و فقط متقاضیانی که درخواست خودرا بوسیله سامانه اعلام شده ثبت می کنند موفق به حضور در نشست ملاقات عمومی می شوند.


منبع:

1402/02/03
11:08:38
5.0 / 5
222
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما