رئیس دانشگاه خبر داد؛

تصویب مجوز راه اندازی واحدهای پیام نور در ۵ کشور خارجی

تصویب مجوز راه اندازی واحدهای پیام نور در ۵ کشور خارجی به گزارش این با من، رئیس دانشگاه پیام نور تصویب مجوز راه اندازی واحدهای بین الملل دانشگاه پیام نور در کشورهای یمن، پاکستان، عراق، سوریه و لبنان در هیات امنای این دانشگاه اطلاع داد.


دکتر ابراهیم تقی زاده در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به مهم ترین برنامه های سال جاری دانشگاه پیام نور در حوزه بین المللی اشاره و اظهار نمود: ما هم اکنون مرکز دانشگاه پیام نور کشور افغانستان در کابل را داریم که بیشتر از ۱۰۰۰ نفر دانشجو در این مرکز پذیرش شدند.
وی از تصویب مجوز راه اندازی واحد دانشگاه پیام نور در کشورهای یمن، پاکستان، عراق، سوریه و لبنان، توسط هیات امنای این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: هم اکنون مسئول راه اندازی این واحدها مشخص شده است و دنبال دریافت مجوز از وزارت علوم و ارگان تعلیم و تربیت کشور خارجی هستیم.
رئیس دانشگاه پیام نور تصریح کرد: نمایندگی ها و مجریان پذیرش دانشجوی پیام نور در کشورهای فوق تعیین شده اند و تعدادی هم به این نیروها اضافه شده است. همینطور در کشورهایی مثل ارمنستان، قطر، امارات و ترکیه بیشتر از ۱۶ نمایندگی دایر کردیم و فعلاً به ۶۰۰۰ دانشجوی بین الملل خدمات عرضه می دهیم.
وی افزود: البته ما مجوز پذیرش دانشجو در مرکز بین الملل دانشگاه پیام نور در مناطقی از کشور همچون چابهار، کیش، قشم و تهران هم را دریافت کردیم و بطور قطع پذیرش دانشجوی خارجی در دانشگاه پیام نور جزو مأموریت های ما تلقی می شود و در این خصوص برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم.
تقی زاده خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور بعنوان دومین دانشگاه باز جهان اسلام و ششمین دانشگاه باز در جهان توانسته است سیستم پذیرش دانشجو را به شکل الکترونیکی و مجازی انجام بدهد.
رئیس دانشگاه پیام نور در انتها تصریح کرد: سیستم آموزشی این دانشگاه انعطاف پذیری لازم را برای پذیرش دانشجو شامل داخلی و خارجی دارد خوشبختانه استقبال و علاقمندی برای حضور در این دانشگاه زیاد است و ما هم تلاش می نماییم خدمات بهتری به دانشجویان عرضه دهیم.1402/01/27
09:29:28
5.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما