رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

برای همخوانی وام شهریه با نرخ واقعی شهریه اهتمام داریم

برای همخوانی وام شهریه با نرخ واقعی شهریه اهتمام داریم به گزارش این با من، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه وام های «تحصیلی»، «ضروری»، «ودیعه مسکن» و «شهریه» توسط صندوق رفاه دانشجویان به دانشجویان تعلق می گیرد، اظهار داشت: اهتمام صندوق رفاه دانشجویان این است که وام شهریه دانشجویان با نرخ واقعی که دانشجو پرداخت می کند، همخوانی داشته باشد و دانشجویان بتوانند شهریه را با وام تسویه کنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر مسعود گنجی درباره ی ثبت نام وام های دانشجویی، اظهار داشت: ثبت نام وام «شهریه» و «وام تحصیلی» دانشجویان از ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ در سامانه جدید خدمات رفاه دانشجویان شروع شده است و بیش از ۴۰ هزار نفر تا حالا در سامانه ثبت نام کرده اند.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم امسال درباب وام تحصیلی رشد خوبی داشته باشیم، افزود: مدارک بیش از ۶۰۰۰ نفر از دانشجویان کشور تا اواخر اسفندماه به تأیید دانشگاه ها رسیده بود و این تعداد از دانشجویان قبل از شروع امسال، وام هایشان را دریافت نمودند. دانشجویان تا ۱۵ اردیبهشت ماه برای ثبت نام دریافت وام فرصت دارند و بمحض تایید مدارک این دانشجویان از طرف دانشگاه، وام به حساب آنها واریز خواهدشد.
به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، دکتر گنجی توضیح داد: وام ضروری در موارد محدودی مانند ازدواج، فرزندآوری و... به دانشجویان تعلق می گیرد؛ همین طور اهتمام ما بر این است که در طرح قانون جوانی جمعیت مطابق با مصوبات قانونی عمل نماییم و به همین دلیل سازمان برنامه و بودجه، مبلغی را به این امر مختص کرده است که با یاری خداوند پس از کار کارشناسی تصمیم خواهیم گرفت چگونه این وام ها و اعتباری که سازمان برنامه و بودجه در اختیار صندوق رفاه دانشجویان قرار داده را بین دانشجویان تقسیم نماییم.1402/01/22
11:53:25
5.0 / 5
227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما