تغییر زمان ثبت نام آزمون فلوشیپ

تغییر زمان ثبت نام آزمون فلوشیپ به گزارش این با من، زمان ثبت نام آزمون کتبی پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اعلام گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، فرآیند ثبت نام این آزمون از روز شنبه ۲۶ فروردین شروع می شود و تا روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد. برپایه برنامه ریزی های انجام شده از جانب مرکز سنجش پزشکی، این آزمون در ۲۵ خرداد ماه سالجاری توسط دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می گردد. فلوشیپ یا دوره تکمیلی تخصصی، یکی از دوره های تحصیلی تکمیلی پزشکی در رشته های پزشکی است که بعد از تکمیل دوره تخصص گذرانده می شود.
دوره فلوشیپ با دوره تخصصث، تفاوت هایی دارد و می تواند از ۳ ماه تا ۲ سال ادامه داشته باشد. فلوشیپ به دوره های تخصصی و مهارت آموزی گفته می شود که برای شاخه های متفاوت رشته های پزشکی و بعد از گذراندن دوره ۷ ساله دکتری عمومی برگزار می گردد. در واقع به این دوره ها، دوره های دستیار تکمیلی تخصصی هم گفته می شود. افرادی که با موفقیت این دوره ها را پشت سر می گذارند، گواهینامه ای در خصوص پشت سر گذاشتن این دوره دریافت می کنند. این گواهینامه با مدرک آکادمیکی که در دوره های فوق تخصص اعطا می شود، متفاوت است.
فرآیند ثبت نام و بررسی مدارک داوطلبان این آزمون از راه پایگاه مرکز سنجش آموزش پزشکی به صورتالکترونیک است. همینطور دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی مسئولیت بررسی مدارک را برعهده دارد.
پیش از این اعلام شده بود، فرآیند ثبت نام از ۱۹ فروردین ماه شروع می شود و تا ۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
منبع:

1402/01/19
19:49:58
5.0 / 5
726
تگهای خبر: آزمون , آموزش , تخصص , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما