رئیس صندوق رفاه اعلام كرد؛

افزایش ۵۰ درصدی وام عتبات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت

افزایش ۵۰ درصدی وام عتبات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به گزارش این با من، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اظهار داشت: طبق مصوبه جدید صندوق رفاه وزارت بهداشت، مبالغ تخصیصی جهت تسهیلات عتبات دانشگاهیان افزایش پیدا کرد.به گزارش این با من به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، دکتر علی اکبر محمدی، ضمن اشاره به افزایش مبلغ تسهیلات به زوار عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: در جلسه هیئت امنای صندوق رفاه که ۲۰ اسفندماه برگزار شد، با تصویب اعضاء مبالغ تخصیصی جهت تسهیلات عتبات دانشگاهیان در سال جدید افزایش حدود ۵۰ درصدی یافت.
وی اظهار داشت: بر مبنای مصوبه جدید هیئت امنای صندوق رفاه، در سال ۱۴۰۲ وام ویژه سفر عتبات دانشگاهیان برای سفرهای هوایی صد میلیون ریال، سفرهای زمینی پنجاه میلیون ریال و برای زیارت اربعین چهل میلیون ریال تعیین شده است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اضافه کرد: این صندوق در دوره های گذشته هم به علاقمندان تشرف به سفرهای زیارتی تسهیلات وام پرداخت نموده است و در این دوره هم مساعدت های لازم از جانب این صندوق جهت اختصاص وام زیارت به دانشجویان علوم پزشکی صورت خواهد گرفت.
وی در مورد زیارت اربعین دانشجویان دانشگاه های وزارت بهداشت هم اظهار داشت: هزینه حمل و نقل اتوبوسی اعزام دانشجویان دانشگاه های وزارت بهداشت در موسم اربعین حسینی از دانشگاه تا مرز بر عهده این صندوق است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: این صندوق در جهت تسهیل سفر عتبات برای دانشجویان وزارت بهداشت که متقاضی تشرف به عتبات عالیات هستند منابع خوبی در نظر گرفته و همواره در تخصیص منابع، این سفر مورد توجه ما بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان هفته گذشته با دکتر علی اکبر محمدی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت دیدار و در زمینه افزایش میزان تسهیلات به زوار عتبات دانشگاهیان با وی گفتگو کرده بود.


منبع:

1402/01/10
21:37:21
5.0 / 5
266
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما