در دانشگاه خلیج فارس؛

دانشجویان بین الملل خواستارتجدیدنظر در هزینه خوابگاه وسلف شدند

دانشجویان بین الملل خواستارتجدیدنظر در هزینه خوابگاه وسلف شدند به گزارش این با من، دانشجویان بین الملل دانشگاه خلیج فارس در دیدار با نماینده وزیر علوم در این دانشگاه خواستار تجدیدنظر برای مبالغ خوابگاه و غذای سلف شدند.به گزارش این با من به نقل از مهر، به نقل از وزارت علوم، میز ارتباطات مردمی وزارت عتف با حضور روح الله سهرابی مشاور وزیر و سرپرست دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات (نماینده تام الاختیار وزیر) و علی اصغر طیبی رییس گروه ارتقای سلامت نظام اداری و صیانت از حقوق مردم (مسئول میز ارتباطات مردمی) بمنظور پاسخگویی به مطالبات متقاضیان حوزه آموزش عالی از روز چهارشنبه ۱۲/۱۰/ ۱۴۰۱ لغایت ۱۲/ ۱۲/ ۱۴۰۱ در محل ساختمان کارآفرینی و نو آوری دانشگاه خلیج فارس دایر شد.
سهرابی هدف از برگزاری میز ارتباطات مردمی را تسریع و تسهیل در امر پاسخگویی به درخواست خواسته ها و مطالبات متقاضیان در زمینه آموزش عالی برشمرد.
گفتنی است ۳۰ نفر از مراجعات با مطالبی از قبیل انتقالی، مهمانی دانشجویان، آموزش، تسهیلات دانشجویی و کارمندی در محل میز خدمت حضور یافته و مطالبات خودرا عنوان کردند که توسط نماینده تام الاختیار پاسخگویی لازم صورت گرفت.
نماینده وزیر علوم همین طور بامداد روز جمعه از خوابگاه دانشجویان بین الملل دانشگاه خلیج فارس واقع در پردیس این دانشگاه بازدید و با دانشجویان غیر ایرانی دیدار نمود.
محمدعلی شهیدا نماینده دانشجویان بین الملل در این دیدار اظهار داشت: دانشجویان بین الملل خواهان تجدیدنظر برای مبالغ خوابگاه و غذای سلف می باشند که انتظار می رود در این مورد توجه جدی و همکاری لازم انجام پذیرد.
دانشجوی بین الملل دانشگاه خلیج فارس افزود: طریقه پذیرش و راه یافتن دانشجویان بین الملل که از جانب شرکت های واقع در افغانستان صورت می گیرد سبب تحمیل هزینه بسیار بالایی بیش از ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار می باشد که پرداخت آن برای دانشجویان خیلی مشکل است و ما دانشجویان بین الملل انتظار داریم نماینده تام الاختیار وزیر راهکاری در این زمینه ارائه نمایند.
سهرابی نیز در جمع دانشجویان بین الملل، بعد از شنیدن خواسته های آنان اظهار داشت: موضوع درخواست این دانشجویان به رییس سازمان امور دانشجویان ابلاغ می شود تا بعد از بررسی، راه کارهای لازم ارائه شود.


منبع:

1401/12/15
13:07:54
5.0 / 5
149
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما