یك مسئول خبر داد:

شناسایی ۳۰ نیاز فناورانه و رفع ۱۰ نیاز فناورانه طی یک سال قبل در واحدهای صنعتی تهران

شناسایی ۳۰ نیاز فناورانه و رفع ۱۰ نیاز فناورانه طی یک سال قبل در واحدهای صنعتی تهران این با من: از تهران مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران از شناسایی 30 نیاز فناورانه و رفع 10 نیاز فناورانه واحدهای صنعتی طی یک سال اخیر آگاهی داد.


سعید صادقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا بیان کرد: در این بازه زمانی همین طور ۵۳ واحد مستعد دانش بنیان شدن شناسایی شده است و ۱۲ واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی دانش بنیان شده است.
وی اشاره کرد: انجام امکان سنجی چهار پروژه توسعه خوشه و شروع توسعه دو خوشه جدید شامل خوشه فرش دستباف و خوشه قطعات الکترونیک و حمایت جهت ۵۷ برنامه عمل در زمینه خوشه های صنعتی از دیگر اقدامات انجام شده در این بازه زمانی یک ساله بوده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران افزود: در یک سال قبل حدود ۷۲ مشاور تخصصی در مراکز خدمات فناوری و کسب وکار مستقر شده اند؛ این مشاوران در شهرک های صنعتی شمس آباد، نصیرآباد، عباس آباد و پایتخت جهت ارائه مشاوره به واحدهای صنعتی مستقر هستند.
صادقی بیان کرد: پشتیبانی از قراردادهای بین واحدهای صنعتی و مشاورین شامل ۹۵ پروژه عارضه یابی و ۸۶ پروژه بهبود و پشتیبانی از هشت پایان نامه دانشجویی از دیگر اقدامات انجام شده در طول این مدت است.
این مقام مسئول تصریح کرد: بیش از ۱۶ هزار نفر از شاغلین واحدهای صنعتی بوسیله برگزاری یک هزار و ۳۵۰ دوره آموزشی در زمینه های بازار داخلی، توسعه بازار خارجی، مدیریت، کیفیت و استاندارد، حسابداری و مالی، برق و الکترونیک، دوره های تخصصی خوشه چرم، خوشه کفش، پلاستیک و پلیمر، تجهیزات پزشکی، مبلمان، ریخته گری و غیره آموزش دیده اند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران عنوان کرد: در سالی که گذشت دو رویداد استارت آپی در حوزه های طلا و جواهر و فرش انجام شد و از نفرات برتر این رویداد ها حمایت مادی و معنوی صورت گرفت و سومین رویداد استارت اپ نیز در حوزه برق و الکترونیک طی هفته آتی برگزار می شود.
منبع:

1401/12/08
13:54:52
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما