زمان توزیع کارت آزمون ارشد

زمان توزیع کارت آزمون ارشد به گزارش این با من، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از هشتم اسفندماه جاری قابل دریافت است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پس از ظهر روز پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه بامداد و پس از ظهر روز جمعه ۱۲ اسفندماه سال ۱۴۰۲ و بر مبنای اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار می شود.
داوطلبان هریک از کدرشته های امتحانی لازم است به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رجوع کنند.
محل برگزاری آزمون داوطلبان با عنایت به شهرستان درج شده در بند ۳۶ تقاضانامه ثبت نامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.
کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه هشتم اسفند ماه جاری بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
داوطلبان لازم است بر مبنای مشخصات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و عرضه آن الزامی است.
آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی داوطلب شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته شناور) نیز
بوده اند، باید برای کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خویش را هم از درگاه اینترنتی سازمان سنجش پرینت کرده و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت رجوع نمایند.
زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم)بعد از ظهر روز پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه جاری است.
طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، حدود ۴۷۰ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.
منبع:

1401/12/04
12:26:55
5.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما