امروز آخرین فرصت ثبت درخواست مهمانی دستیاران پزشکی

امروز آخرین فرصت ثبت درخواست مهمانی دستیاران پزشکی به گزارش این با من، فرصت ثبت درخواست مهمانی دانشجویان دستیاری، امروز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه تمام می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، فرآیند ثبت درخواست انتقالی جدید دستیاری تخصصی بالینی برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از روز شنبه اول بهمن شروع شد و تا پایان روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه ادامه دارد. دانشجویان مقطع دستیاری تخصصی برای ثبت درخواست خود باید به سامانه درخواست مهمانی دستیاران تخصصی بالینی رجوع کنند.
دانشجویانی که متقاضی انتقال به دانشگاهی دیگر هستند با استفاده از شماره دستیاری و کد ملی می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. همینطور در صورت ضرورت می توانند درخواست مهمانی ثبت شده خویش را اصلاح کنند.
ثبت نام تنها باید از راه کامپیوتر انجام می گیرد و نباید از گوشیهای موبایل جهت ثبت نام استفاده گردد.
دستیاران پزشکی پیش از کامل کردن فرم درخواست مهمانی موارد در ارتباط با آئین نامه مهمانی دستیاران را به دقت مطالعه کنند و سپس نسبت به پر کردن فرم درخواست مهمانی خود اقدام نمایند.
شرایط خاص مورد نظر در صورت موافقت شورای نقل و انتقال دانشگاه های مبدا و مقصد جهت دستیاران عبارتند از:
الف) تبعیت از همسر که عقد نکاح پس از تاریخ انتخاب رشته - محل به وقوع پیوسته باشد.(تبصره: همسرانی که هر دو در یک آزمون پذیرش دستیار، شرکت و قبول شده اند.)
ب) حکم کفالت مادر، پدر و یا برادر و خواهر دارای معلولیت جسمی یا روحی از مراجع قانونی
ج) مبتلا شدن به بیماری های صعب العلاج به تشخیص کمیسیون پزشکی دانشگاه
بنا بر اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درخواست مهمانی در شش ماه اول دوره دستیاری ممنوع می باشد.
تبصره: در موارد خاص در صورت تایید کمسیون موارد خاص قابل بررسی خواهد بود.
موافقت دانشگاه های علوم پزشکی مبداء و مقصد، شرط الزامی جهت مهمانی دستیاران است و مهمانی دستیاران دانشگاه های مستقر در شهر تهران به یکدیگر ممنوع می باشد.
همینطور مهمانی در سال آخر دوره دستیاری و جابجایی دستیاران "ممنوع" است.
ثبت نام دستیاران بعد از تکمیل فیلدهای مربوطه و ارسال اسکن مدارک با کلیک بر روی دکمه ذخیره اطلاعات، نهایی خواهد شد و بعد از آن دانشجویان می توانند با رفتن به صفحه اعلامی، با وارد کردن شماره دستیاری و کد ملی مراحل ثبت نام خویش را پیگیری کنند.
بعد از بررسی کارشناسان آموزش، در صورتیکه مدارک و اطلاعات دستیاران ناقص باشد، پیغامی ارسال می شود که متقاضی باید نسبت به رفع نقص مربوطه اقدام نماید.
منبع:

1401/11/26
10:09:07
5.0 / 5
247
تگهای خبر: آزمون , آموزش , اطلاعات , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما