فراخوان جذب طرح و فرصت سرمایه گذاری برای اجرای طرح تانا در استان تهران

فراخوان جذب طرح و فرصت سرمایه گذاری برای اجرای طرح تانا در استان تهران به گزارش این با من، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای جذب طرح و فرصت سرمایه گذاری در حوزه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی جهت اجرای طرح تانا در استان تهران فراخوان داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، این فراخوان با هدف ایجاد فرصت سرمایه گذاری در طرح های حوزه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی تا رسیدن به کسب و کار نوپا با محوریت طرح تانا (توسعه و ارتقای زیست بوم نوآوری استان ها) در استان تهران است.
از ایده های برتر با اعطای جوایز نقدی حمایت می شود. بر این اساس به نفر اول ۱۰ میلیون تومان، به نفر دوم ۶ میلیون تومان و به نفر سوم ۴ میلیون تومان اعطا خواهد شد.

توانمندسازی و منتورینگ طرح های جذب شده، برگزاری کارگاه های عرضه مؤثر، معرفی به سرمایه گذاران در روز رویداد نهایی و امکان استفاده از کلینیک کسب و کار از حمایت های غیر نقدی است.
از دیگر حمایت های غیر نقدی میتوان به امکان استفاده از کارگزاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، شبکه سازی و استفاده از تجربیات متخصصان و نهادهای فعال در اکوسیستم تانا و عرضه گواهی حضور در رویداد «تانا» در استان تهران اشاره نمود.
مهلت ثبت نام صاحبان طرح ها تا ۲۳ بهمن ماه و مهلت ثبت نام سرمایه گذاران تا ۸ اسفندماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.
صاحبان طرح ها و سرمایه گذاران علاقه مند سرمایه گذاری در طرح ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۰۳۱۵۵۵۹۳۷ و شماره ثابت ۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی های ۱۷۱، ۱۵۱ و ۱۶۸ تماس بگیرند.
1401/11/16
18:05:54
5.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما