از سوی صندوق رفاه دانشجویان؛

شرایط اختصاص وام ازدواج دانشجویی

شرایط اختصاص وام ازدواج دانشجویی به گزارش این با من، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود: وام ازدواج فقط یک نوبت در تمام مقاطع تحصیلی و حداکثر تا ۱۸ ماه بعد از تاریخ عقد صرفا در دوران تحصیل پرداخت می شود.به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان در مورد این که وام ازدواج زیر مجموعه وام ضروری تا چه زمانی پس از عقد پرداخت می شود اعلام نمود: به منظور ترویج و تسهیل امر ازدواج در دوران تحصیل به دانشجویان دانشگاه های دولتی حداکثر تا ۱۸ ماه بعد از تاریخ عقد وام ازدواج تعلق می گیرد و تنها نوبت در تمام مقاطع تحصیلی امکان پذیر است.
براساس تقویم زمانبندی ثبت نام وام های دانشجویی در نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از جانب صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، سامانه دانشجویی (پورتال صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم) از روز شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ تا روز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ برای ثبت تقاضای وام ضروری فعال گشته است.
تمامی دانشجویان متقاضی حائز شرایط می توانند در تاریخ اعلام شده نسبت به ثبت تقاضای خود همچون وام ضروری ازدواج در سامانه مذکور اقدام نمایند. وام ضروری دانشجویی به شرح زیر است:
وام ضروری
دانشجو می تواند در هر نیمسال منحصراً از یک رویداد استفاده نماید.
استفاده از هر رویداد در طول مقطع تحصیلی، صرفا یک مرتبه مجازاست.
رویداد ازدواج، فقط یک نوبت در تمام مقاطع تحصیلی و حداکثر تا ۱۸ ماه بعد از تاریخ عقد صرفا در دوران تحصیل امکان پذیر خواهد بود.
با توجه به جایگزینی وام ضروری رویداد به «تشخیص ریاست صندوق» با «رویداد خرید لوازم کمک آموزشی»، دانشجویانی که قبلاً از وام ضروری رویداد به تشخیص ریاست صندوق بهره مند شده اند امکان استفاده از وام رویداد خرید لوازم کمک آموزشی را ندارند.
رویداد خرید لوازم کمک آموزشی با تکمیل فرم تقاضای وام با تأیید معاون دانشجویی و عرضه مدارک لازم (شامل فاکتور رسمی و معتبر لپ تاپ، قلم نوری و…) پرداخت خواهد شد.
دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی، مراکز وابسته به دستگاههای اجرایی و آموزشکده های فنی و حرفه ای دانشجویان حائز شرایط جهت استفاده از وام های مذکور هستند.


منبع:

1401/09/11
13:36:27
5.0 / 5
347
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما