امکان ثبت نام با تاخیر برای داوطلبان دکتری ۱۴۰۲ برقرار شد

امکان ثبت نام با تاخیر برای داوطلبان دکتری ۱۴۰۲ برقرار شد این با من: امکان ثبت نام با تاخیر برای داوطلبان شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال 1402 برقرار شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال ۱۴۰۲ برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که در زمان مقرر(از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ تا ۱۴۰۱/۰۹/۰۳) در این آزمون ثبت نام نکرده اند، می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
ثبت نام با تاخیر برای این دسته از داوطلبان از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ شروع می شود و روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ تمام می شود. این داوطلبان می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ که بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش انتشار یافته است، بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش(www.sanjesh.org) در این آزمون ثبت نام کنند.
قابل توجه است که این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند و پس از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود. همین طور داوطلبانی که قبلاً ثبت نام کرده اند، امکان ویرایش اطلاعات را نخواهند داشت.
آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال ۱۴۰۲ در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ برگزار می شود.



1401/09/10
13:33:35
5.0 / 5
262
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما