معاون صندوق رفاه دانشجویان:

دانشجویان شاغل فقط مشمول وام شهریه می شوند

دانشجویان شاغل فقط مشمول وام شهریه می شوند به گزارش این با من، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: برپایه آئین نامه صندوق، دانشجویان شاغل مشمول دریافت وام دانشجویی نمی شوند تنها وامی که به این دانشجویان تعلق می گیرد، وام شهریه است.صمد حاج جباری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر مبنای آیین نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دانشجویان غیر شاغل می توانند از انواع وام های صندوق بر مبنای مقررات اعلام شده استفاده نمایند و دانشجوهای شاغل واجد شرایط دریافت وام از صندوق وزارت علوم نیستند.
وی افزود: بر مبنای آیین نامه صندوق، دانشجویان شاغل فقط امکان استفاده از وام شهریه را دارند، دانشجویی که بیمه پرداز باشد از نظر صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، شاغل به حساب می آید.
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: شرایط دریافت این وام به این صورت است که اگر منابع برای دریافت وام شهریه موجود باشد و منابع بیشتر از درخواست دانشجوهای غیر شاغل باشد بعد از عرضه وام شهریه به دانشجویان غیر شاغل، منابع مازاد باقی مانده به پرداخت وام شهریه دانشجوهای شاغل اختصاص می یابد.
وی افزود: با عنایت به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ ثبت نام وام های دانشجویی (تحصیلی، شهریه، مسکن متأهلی) از ۲۱ مهرماه در پورتال صندوق رفاه دانشجویان به آدرس bp.swf.ir شروع شده و تا ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ادامه می یابد. همینطور ثبت تقاضای وام ضروری هم از روز شنبه ۲۱ مهرماه شروع شده و تا ۱۶ آذر ماه ادامه می یابد.


منبع:

1401/09/07
14:06:05
5.0 / 5
373
تگهای خبر: بیمه , ثبت نام , دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما