سخنگوی دولت عنوان كرد؛

تشکیل خانواده و ازدواج جوانان در اولویت دولت سیزدهم

تشکیل خانواده و ازدواج جوانان در اولویت دولت سیزدهم به گزارش این با من، سخنگوی دولت اظهار داشت: خانواده محوری یکی از حوزه های مورد توجه جدی دولت سیزدهم است؛ دولت سیزدهم از ابتدا تشکیل خانواده و ازدواج جوانان را در اولویت های خود قرار داد.به گزارش این با من به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ظهر با شرکت در مراسم پنجمین کاروان بیست و پنجمین دوره طرح ملی «همسفر تا بهشت» در مرکز همایش های بین المللی شهدای سلامت مشهد مقدس اظهار داشت: من و همسرم زندگی مشترکمان را سال ۱۳۸۸ با همین جشن ازدواج دانشجویی شروع کردیم و از آن زمان هر موقع امام رضا (ع) ما را می طلبد و به مشهد مقدس می آییم با یادآوری خاطره شیرینی که از آن جشن برای مان به یادگار مانده، لبخند بر لبهای مان می نشیند.
جهرمی خانواده محوری را از سیاست های مهم دولت دانست و اشاره کرد: یکی از حوزه ها که مورد توجه جدی دولت سیزدهم است؛ تشکیل خانواده و فرزندآوری است. دولت سیزدهم از ابتدا تشکیل خانواده و ازدواج جوانان را در اولویت های خود قرار داد، چونکه جایگاه خانواده در توسعه و پیشرفت جامعه نقشی اساسی دارد.
وی اضافه کرد: در همین راستا از شروع سال تا حالا ۶۰۰ هزار وام دانشجویی به جوانان داده شده است. می دانیم که در این خصوص برخی بانکها کوتاهی کردند اما ما پیگیر حل این مسئله هستیم و دولت تمام قد، پای این کار ایستاده است.
سخنگوی دولت سیزدهم درباب کیفیت برگزاری طرح ملی «همسفر تا بهشت» اظهار داشت: این جشن برای تمام دانشجویانی که در آن شرکت می کنند خاطره ای به یاد ماندنی خواهد شد، از سال ۱۳۸۸ که در آن حضور داشتم تا حالا تغییرات بسیاری کرده، به عنوان مثال در آن ایام، تئاتر جزو برنامه های این جشن باشکوه نبود، اما امروز دیدم که تئاتر هم به این برنامه اضافه شده است.
بیست و پنجمین دوره طرح ملی «همسفر تا بهشت» از سی مهرماه شروع شده است و مشهدالرضا «علیه آلاف التحیه و الثناء» پایتخت فرهنگی جهان اسلام، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، هر چهار روز یکبار میزبان یک کاروان از زوج های دانشجو از سراسر کشور است. این طرح تا آخر سال پذیرای ۱۰ هزار زوج دانشجو خواهد بود.


منبع:

1401/08/28
10:44:31
5.0 / 5
330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما