دادیاران عدالت پرور

انواع خدمات حقوقی

انواع خدمات حقوقی اگر به دنبال یافتن بهترین وکیل کیفری تهران هستید بدون اتلاف وقت با مشاوران موسسه دادیاران عدالت پرور تماس حاصل فرمایید.


موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور سال ها است که چراغ راهی برای رهایی از مشکلات حقوقی است. در این موسسه شما می توانید از میان وکلای مجرب شخصی را انتخاب کنید که برایتان مقبول است. جلسات مشاوره حقوقی این موسسه به صورت کاملا رایگان برگزار می شود. می توانید به صورت حضوری در آن جلسات شرکت کنید. می توانید با وکیل منتخب خود جلسات مشاوره  داشته باشید و مشکلات خود را مطرح کنید. همینطور امکان بررسی رزومه کاری وکیل نیز وجود دارد. در واقع هدف ما در موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور این است که وکیل مد نظر خود را آگاهانه انتخاب کنید و احتمال موفقیت در دعاوی را بالا ببرید.

 

چرا باید وکیل خود را از موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور انتخاب کنیم؟

موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور یکی از موسسه های حقوقی برتر در استان تهران است. در این موسسه تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری با یک دیگر همکاری می کنند. علاوه بر این، در این موسسه تعداد زیادی مشاور حقوقی در حال فعالیت است. موکلین می توانند با مراجعه حضوری و یا برقراری تماس تلفنی با آن ها ارتباط برقرار کنند. مشاوران موسسه با تنظیم زمان ملاقات حضوری، با موکل جلسات مشاوره حضوری برقرار می کنند. در این جلسات موکل می تواند تمام سوالات خود را مطرح کند و پاسخ آن ها را از مشاوران موسسه دریافت کند.

 

وکیل ملکی کیست و چه وظایفی برعهده دارد؟

ممکن است شما نیز دچار مشکلات ملکی شده باشید و پیدا کردن راه چاره و مشورت با یک وکیل متخصص در این زمینه بتواند راه را برای شما هموار سازد. در این حالت بهترین وکیلی که می‌تواند شما را با قوانین پیچیده‌ی موجود آشنا کند، وکیل ملکی است. این گروه از وکلا در مورد دعاوی ملکی تخصص و تجربه‌ی فراوانی دارند و می‌توانند مسئولیت پرونده‌ی شما را به عهده بگیرند.

لازم به ذکر است که دعاوی ملکی، طیف وسیعی از دعاوی حقوقی می‌باشند که به اموال غیرمنقول و انسان ارتباط دارند. اموال غیر‌منقول نیز اموال و دارایی‌هایی هستند که امکان جابجاییِ مکان آنها وجود ندارد. در بعضی تقسیم بندی‌ها، این اموال شامل املاک و اراضی هستند. در تقسیم بندی‌های دیگر، برای هر یک از این عبارات، محدوده‌های خاصی در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، اراضی به محدوده‌ی داخلی یا خارجیِ شهر تقسیم می‌شوند! املاک را نیز به انواع تجاری یا مسکونی تفکیک می‌کنند.

 

ضرورت حضور وکیل ملکی در پرونده

در بسیاری از پرونده‌های مالی که احتمال ایجاد خطا در پرونده ممکن است برای برخی از افراد، به ناحق ضرر و زیانی ایجاد کند! و یا حتی سود و منفعتی به وجود بیاورد، حضور یک وکیل ملکی کاردان می‌تواند درصد خطا را تا حد زیادی کاهش دهد. زیرا که چگونگیِ طرح دعوا و آگاهی داشتن از روند پرونده، از اهمیت بالایی برخوردار است. این مهم تا اندازه‌ای تاثیرگذار است که می‌تواند در روند دادرسی و تعیین محدوده‌ی حق طرفین دعوا تغییرات جدی ایجاد کند. حتی در پرونده‌هایی که یک ملک مورد تصرف قرار می‌گیرد، وکیل متخصص تشخیص می‌دهد که این پرونده یک دعوای حقوقی تصرف عدوانی است و یا یک پرونده‌ی کیفری.

به علت وجود چنین قوانین پیچیده‌ای، تنها وکیل ملکی ارزش معاملاتی ملک را می‌داند! وی با استفاده از این علم و آگاهی به قوانین و تبصره‌های شهرداری و مالیاتی، در زمان مناسب از ابراز و  ادله‌ی موجود استفاده می‌کند تا حق موکل خود را بازپس بگیرد. زیرا که در این دعاوی، تنها یک اشتباه  کوچک و یا ناآگاهی، می‌تواند ضررهای مالی سنگینی را به افراد وارد کند.

 

ویژگی‌های یک وکیل ملکی خوب

یک وکیل ملکی خوب می‌بایست شخصی آگاه، صادق و با حسن نیت و همچنین دارای اخلاق برگزیده باشد. یک وکیل خوب باید بتواند در برابر موانع و مشکلاتی که در پرونده به وجود می‌آید، صبور باشد! و با عقل و درایت کافی، مسائل را تجزیه تحلیل نموده و با جمع‌آوری ادله‌ی محکمه پسند، راه حلی منطقی خلق نماید. وظیفه‌ی این وکیل، تحققِ حقوق موکل و جلوگیری از تضییع حقوق وی است. همچنین علاوه بر تسلط و آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه، باید بتواند آراء و رویه‌ی رایج دادگاه را به درستی پیش‌بینی کرده و در زمان مناسب، دلایل محکمی ارائه دهد. این وکلا علاوه بر ریزبینی و دقتی که به جزئیات پرونده دارند، با مشاوره‌هایی که به موکل خود می‌کنند، تمامی جوانب پرونده را برای موکل ترسیم می‌نمایند. همچنین با قلم شیوا و تسلطی که بر لوایح قانونی دارند، می‌توانند بهترین دادخواست و یا قرارداد را تنظیم نمایند.

 

مهم ترین مهارت های یک وکیل کیفری خوب

یکی دیگر از مهم ترین مشخصه های وکیل کیفری خوب اعتماد به نفس بالای او است. قدرت بیان وی باید بالا باشد. باید بتواند در حضور قاضی رسا و شفاف صحبت کند و مطلب اساسی را به صحیح ترین شیوه و بدون گزافه گویی مطرح کند. بسیاری از وکلای خبره کیفری روی این مهارتشان تمرین کرده اند. زیرا قدرت بیان یک وکیل قوی ترین سلاح او در محکمه است! امروزه راه های بسیاری برای تقویت این مهارت وجود دارد، به طور مثال شرکت در سمینار ها و دوره های آموزشی و یا مطالعه کتاب.

مورد بعدی سطح ادبیات و سواد ادبی وکیل است! این مهارت یکی از توانایی های مهم برای نوشتن دادخواست کیفری است. دادخواست ها می توانند سیر پرونده را تغییر دهند. یک وکیل ماهر می تواند با استفاده از ادبیات قوی خود دادخواست را به نحوی تنظیم کند که قاضی پرونده در حین مطالعه آن تحت تاثیر قرار بگیرد. بنابراین در نظر داشته باشید که تنها سواد حقوقی برای تبدیل شدن به یک وکیل موفق کافی نیست! این موضوع باید به عنوان معیاری در انتخاب یک وکیل کیفری خوب در نظر گرفته شود.

یکی دیگر از بدیهی ترین ویژگی های یک وکیل کیفری خوب داشتن تحصیلات عالیه و سواد حقوقی بالا است. هر چقدر که علم یک وکیل بیشتر باشد بهتر می تواند از موکل خود در محکمه دفاع کند. به خصوص اگر این تحصیلات تکمیلی در رابطه با حقوق خصوصی و یا حقوق جزا باشد. بنابراین سعی کنید وکیل کیفری با تجربه ای را انتخاب کنید که تحصیلات عالیه نیز داشته باشد.

همکاری با موسسه حقوقی دادیاران عدالت!

موسسه حقوقی دادیاران عدالت پرور می تواند شما را در یافتن وکیل کیفری مناسب راهنمایی کند. کافی است با مشاوران موسسه ارتباط برقرار کنید و در جلسات حضوری مشاوره شرکت کنید. این مجموعه از وکلای متخصصی تشکیل شده است که وجدان کاری بالا دارند. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک وکیل کیفری خوب داشتن وجدان کاری است. وکلای این موسسه از آغاز تا پایان پرونده، قدم به قدم در کنارتان خواهند بود. در واقع مهم ترین معیار این موسسه همکاری با وکلای متعهد و با استعداد است.

اگر به دنبال یافتن بهترین وکیل کیفری تهران هستید بدون اتلاف وقت با مشاوران موسسه دادیاران عدالت پرور تماس حاصل فرمایید. وکلای این موسسه علاوه بر استعداد و دانش در زمینه دریافت حق الوکاله نیز بهترین هستند. آن ها با توجه به سختی و پیچیدگی پرونده، حق الوکاله های خود را منصفانه تعیین می کنند. همین موضوعات باعث میشوند تا از وکلای این موسسه به عنوان بهترین وکلای کیفری استان تهران یاد کنیم.

 

1401/08/25
22:40:23
5.0 / 5
542
تگهای خبر: رپورتاژ , آموزش , حقوقی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما