ایجاد پنجره واحد خدمات دانشگاهی تصویب گردید

ایجاد پنجره واحد خدمات دانشگاهی تصویب گردید به گزارش این با من، برپایه تصویب کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت علوم «پنجره واحد خدمات دانشگاهی» ایجاد می شود و تمامی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی تابعه خدمات الکترونیکی خویش را از راه اتصال به این پنجره به متقاضیان عرضه خواهند کرد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور دکتر زلفی گل وزیر علوم، دکتر خطیبی معاون اداری و مالی و مدیریت منابع، دکتر عموعابدینی معاون آموزشی وزارت علوم، دکتر زاهدی مدیرکل آمار، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و اعضای این کمیته برگزار شد.
در این جلسه بعد از بررسی و تبیین تکالیف ابلاغی دولت در مورد «ایجاد پنجره خدمات هوشمند» دستگاههای اجرائی مبحث بند «و» تبصره 7 قانون بودجه 1401 کل کشور و به منظور تسهیل عرضه خدمات الکترونیکی به جامعه آموزش عالی مصوب شد: «پنجره واحد خدمات دانشگاهی» ایجاد شود و تمامی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی تابعه خدمات الکترونیکی خویش را از راه اتصال به این پنجره به متقاضیان عرضه نمایند.
پیش از این هم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری «پنجره خدمات هوشمند وزارت عتف» را ایجاد نموده و آنرا به «پنجره ملی دولت هوشمند» متصل نموده است.
همینطور سازمان های تابعه این وزارت خانه شامل سازمان سنجش آموزش کشور، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات، موزه علم و فناوری، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی، موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، صندوق رفاه دانشجویان، سازمان امور دانشجویان، مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی، مرکز نشر دانشگاهی به این پنجره متصل شده اند و یا درحال اتصال هستند.

منبع:

1401/08/25
08:12:40
5.0 / 5
268
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , پژوهش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما