شهرداری برای هوشمندسازی نیازمند همکاری با نهادهای علمی است

شهرداری برای هوشمندسازی نیازمند همکاری با نهادهای علمی است به گزارش این با من رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات شهرداری تهران و مشهد برای هوشمند سازی شهر اظهار داشت: برای موفقیت در این عرصه نیازمند همکاری با نهادها و مراکز علمی هستیم.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهدی چمران امروز در نخستین رویداد ملی شهر هوشمند هوشمند سازی شهر را از نیازمندی های کشور دانست و ابراز امیدواری کرد که این رویداد علمی بتواند زمینه ساز تحقق آن شود و اضافه کرد: هوشمند سازی شهر از با اهمیت ترین مسایلی است که چند سالی است با آن مواجه هستیم و کوشش های زیادی برای آن شده است.
وی با اعلان اینکه شهرداری تهران نخستین نهادی بود که دراین زمینه اقدام نموده است، اظهار نمود: شهرداری تهران دراین زمینه توانسته زیر ساخت هایی بوجود آورد که امیدواریم این حرکت با سرعت بیشتری ادامه یابد چونکه هوشمند سازی شهرها صرفه های زیادی دارد و می تواند خیلی از مشکلات و مصائب را مرتفع کند.
چمران اشاره کرد: شهرداری جایی است که با شهروندان بیشترین تماس را دارد و شهرداری تهران برای سرعت بخشیدن به هوشمند سازی شهر نیازمند همکاری با مراکز و مراجع علمی است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران یکی از مزایای هوشمند سازی شهر را کاهش ترافیک و صرفه جویی در وقت و هزینه دانست و اشاره کرد: علاوه بر شهرداری تهران، شهرداری مشهد نیز در حوزه هوشمند سازی اقدام نموده است و امیدواریم سایر شهرداری ها نیز در این عرصه اقدام نمایند.1400/09/04
20:25:53
5.0 / 5
26
تگهای خبر: علم , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما