معاون دانشجویی دانشگاه تهران خبر داد

تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد

تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه الزامی شد به گزارش این با من معاون دانشجویی دانشگاه تهران از الزامی بودن تزریق دو دوز واکسن کرونا برای حضور در دانشگاه و سراها اطلاع داد و اظهار داشت: هم اکنون دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پروپزال و رساله خویش را تصویب کرده اند در صورت تزریق دو دوز واکسن می توانند نسبت به اسکان در سراها اقدام نمایند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا وجهی در نشست معاونین دانشجویی دانشکدگان و دانشکده های دانشگاه تهران که با محوریت ازسرگیری آموزش حضوری دانشجویان برگزار شد، اضافه کرد: دانشجویان سرمایه های اجتماعی دانشگاه ها هستند و امیدواریم بتوانیم بزودی شاهد حضور آنها در دانشگاه ها باشیم ولی بازگشایی حضوری دانشگاه ها نیازمند فراهم بودن زیرساخت هایی است که امید است دولت و وزارت علوم، دانشگاه ها را در این حوزه حمایت کنند.
وی ادامه داد: لازم است مسؤلان علاوه بر پشتیبانی از دانشگاه ها برای آماده سازی زیرساخت ها، با برنامه ریزی و تدبیر حرکت و تصمیم گیری کنند.
دکتر وجهی ضمن تاکید بر ضرورت آمادگی و برنامه ریزی دانشکده ها و دانشکدگان برای بازگشت حضوری دانشجویان بر مبنای پروتکلهای ابلاغی، اعلام نمود: با عنایت به الزامی بودن تزریق دو دوز واکسن کرونا جهت امکان حضور در دانشگاه و سراها، مسؤلان دانشکده ها و دانشگدگان نسبت به اطلاع رسانی و ترغیب دانشجویان، اساتید و کارکنان جهت تزریق دو دوز واکسن اقدام نمایند.
رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران در مورد نحوه اسکان دانشجویان در سراها هم اظهار داشت: دانشگاه ها در این خصوص تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستند. هم اکنون دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پروپزال و رساله خویش را تصویب کرده اند، می توانند بعد از ثبت درخواست در سامانه گلستان و تأیید استاد راهنما و رئیس دانشکده و در صورت تزریق دو دوز واکسن نسبت به اسکان در سراها اقدام نمایند.
دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران هم در این جلسه بر تلاش مضاعف برای شناسایی و رفع مشکلات و مسائل دانشجویان در حوزه های فرهنگی و دانشجویی تصریح کرد و اظهار داشت: نیازمند یک حرکت و تلاش جدی در حوزه دانشجویی و فرهنگی هستیم تا بتوانیم محیطی آرام و با نشاط برای تحصیل و زندگی دانشجویان فراهم آوریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ضمن اشاره به آثار پاندمی کرونا در جامعه، اظهار داشت: متأسفانه کرونا، جوامع بشری را با آثار و تبعات سوئی در زمینه های اقتصاد، سلامت جسم و روان و مشکلات خانوادگی روبرو ساخت و دانشجویان مشتاق و چشم انتظار بازگشت به دانشگاه ها هستند که امیدواریم بزودی این امر محقق شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مدیران کل حوزه دانشجویی دانشگاه تهران از پایش سلامت روان و جسم دانشجویان، وضعیت سراها، بهداشت و سلامت و تغذیه گزارش هایی عرضه دادند و مقرر شد معاونین دانشجویی، نظرات و پیشنهادات خویش را در مورد آغاز آموزش حضوری به صورت مکتوب به معاونت دانشجویی دانشگاه ارسال نمایند.
منبع:

1400/08/26
11:25:09
5.0 / 5
145
تگهای خبر: آموزش , اساتید , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما