وزیر علوم:

جامعه از رتبه های برتر و فرزندان شهدا انتظارات بیشتری دارد

جامعه از رتبه های برتر و فرزندان شهدا انتظارات بیشتری دارد به گزارش این با من وزیر علوم خطاب به دانشجویان شاهد و ایثارگر اظهار داشت: جامعه از شما رتبه های برتر، انسان های الگو، موفق و فرهیخته خصوصاً فرزندان گرانقدر شهدا، جانبازان و آزادگان انتظارات بیشتری دارد.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل، در ششمین همایش ملی تجلیل از نفرات برتر و رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور سراسری بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر که در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: اگر انسان های موفق همیشه بدانند که در کسب موفقیت هایشان دیگران نیز نقش مؤثری داشتند بدون شک نحوه کردار و رفتارشان متفاوت خواهد شد؛ بدین سبب فکر نکنیم که به تنهایی صاحب موفقیت شدیم.
وی اضافه کرد: یکی از رفتارهای شایسته کشور ایران این است که هیچ وقت سلایق مختلف سیاسی نسبت به شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده آنها نداشته اند، همه گروه ها، زبان ها و قومیت ها در مقابل شهدا، جانبازان و آزادگان قدردان هستند البته از جامعه فرهیخته ایرانی همین انتظار نیز می رود.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه بیان کرد: رتبه های برتر باید بدانند که اطرافیان نیز در موفقیت آنها نقش داشته و قدر آنها را بدانند، همیشه حفظ موفقیت از کسب آن مشکل تر است.
وی اضافه کرد: جامعه از شما رتبه های برتر، انسان های الگو، موفق و فرهیخته خصوصاً فرزندان گرانقدر شهدا، جانبازان و آزادگان انتظارات بیشتری دارد. اگر می خواهید توفیقات علمی ادامه دار باشد باید با برنامه ریزی به تلاش خود ادامه دهید و از خداوند کمک گرفته تا به جایگاه بالاتری برسید.
زلفی گل با اشاره به اینکه ضمن تقدیر و خدا قوت گفتن به رتبه های برتر شاهد و ایثارگر باید به خانواده ها و اساتید و معلمان آنها هم تبریک گفت، عنوان کرد: بیشتر از کسب موفقیت، حفظ موفقیت تر مشکل تر است؛ بدین سبب دست از تلاش برندارید و همچون گذشته با موفقیت پیش روید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بیان کرد: دانشمند شدن و کسب موفقیت های علمی و دانشی یکباره اتفاق نمی افتد و تدریجی و پلکانی است پس سیر پیشرفت علمی را پلکانی بالا روید.


منبع:

1400/08/18
21:04:32
5.0 / 5
136
تگهای خبر: اساتید , دانشجو , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما