سرپرست آموزش و پرورش لرستان:

سطح جلب مشارکت ها را از مشارکت پذیری به مشارکت جویی ارتقاء دهیم

سطح جلب مشارکت ها را از مشارکت پذیری به مشارکت جویی ارتقاء دهیم لرستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: سطح جلب مشارکت ها را از مشارکت پذیری به مشارکت جویی ارتقاء دهیم.


سید عیسی سهرابی در بیست و سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز که هم زمان با سراسر کشور در سالن جلسات استانداری لرستان، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار نمود: خیرین مظهر عشق، دوستی، محبت و میهن پرستی هستند و خیلی از کارها را در حوزه سلامت، امنیت، بهداشت و آموزش وپرورش ممکن کرد.
وی افزود: به وجود خیرین در لرستان افتخار می نماییم و احترام به خیرین احترام به نیک اندیشی، نو دوستی و میهن پرستی است.
سرپرست آموزش وپرورش لرستان با اشاره به اینکه در چهار حوزه هیچگاه توسعه اتفاق نمی افتد، اظهار داشت: این چهار تحول شامل فرهنگی، ابزار، فناوری و مدیریت است که در بستر ثبات رخ می دهد.
سهرابی با اشاره به اینکه تا در فرهنگ یک جامعه تحول ایجاد نشود توسعه رخ نمی دهد، اضافه کرد: جایی که در آن تحول رخ می دهد آموزش وپرورش است و محل تحقق تحول مدرسه است.
وی تصریح کرد: آموزش گران بوده و همسنگ با امنیت و سلامت است.
این مسئول با اشاره به اینکه بودجه عمومی کشور ۸۴۱ هزار میلیارد تومان است، اضافه کرد: این در شرایطی است که سهم وزارت آموزش وپرورش از این بودجه ۱۱۲ هزار میلیارد تومان است و این کافی نیست.
سهرابی اظهار داشت: در آموزش وپرورش لرستان بیشتر از ۲ هزار میلیارد تومان حقوق پرداخت شده درحالی که بودجه عمومی لارستان ۱۷۳۲ میلیارد تومان بوده است.
وی تصریح کرد: یکی از کارهای مهم برای فرهنگ سازی در آموزش وپرورش مبحث نیکوکاری است و خیرین تجارتی می کنند در آن هیچ کسادی و شکستی وجود ندارد.
سهرابی بر ارتقاء سطح مشارکت ها از مشارکت پذیری به مشارکت جویی تاکید کرد.1400/08/18
11:37:21
5.0 / 5
112
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما