دانشگاه امیركبیر اطلاعیه داد؛

غربالگری سراسری دانشجویان خوابگاهی

غربالگری سراسری دانشجویان خوابگاهی به گزارش این با من دانشگاه امیرکبیر اعلام نمود: غربالگری سراسری دانشجویان خوابگاهی توسط مرکز بهداشت و درمان در طول فاز نهم صورت خواهد پذیرفت.به گزارش این با من به نقل از مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اطلاعیه ای فاز نهم اسکان در شرایط کرونا را برای گروههای مشمول تعریف کرده که به شرح زیر است؛
۱- زمان فاز نهم، از ۱۸ آبان لغایت ۳۰ آذر است و ثبت نام در پرتال آموزش از روز چهارشنبه ۱۲ آبان آغاز خواهد شد.
۲- تمامی دانشجویان ورودی ۹۷ ارشد، دانشجویان ورودی ۹۵ و به قبل کارشناسی و دانشجویان ورودی ۹۳ دکتری و به قبل امکان استفاده از خوابگاه را به دلیل اتمام سنوات مجاز خوابگاهی در این فاز (نهم) نخواهند داشت.
۳- در موارد خاص نظیر دفاع از رساله، انجام تست آزمایشگاهی، آزمون جامع و... با تایید استاد راهنما و در صورت وجود ظرفیت حداکثر به مدت ده روز در فاز نهم خوابگاه امکان سکونت وجود دارد.
۴- تمامی دانشجویان، بعد از تایید اسکان توسط اداره امور خوابگاه ها و دریافت تاییدیه سلامت در پرتال آموزش فقط و فقط در ایام کاری از ساعت ۸ تا ۱۴ امکان دریافت مجوز ورود به خوابگاه را دارند. ورود به خوابگاه منوط به تزریق حداقل یک دز واکسن خواهد بود. (ارائه کارت الکترونیک واکسیناسیون صادر شده از جانب وزارت بهداشت الزامی است.)
۵- پذیرش میهمان در خوابگاه ها و هم مهمانسراها تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.
۶- غربالگری سراسری دانشجویان خوابگاهی توسط مرکز بهداشت و درمان در طول فاز نهم صورت خواهد پذیرفت.
۷- مهلت ثبت درخواست خوابگاه توسط تمامی دانشجویان متقاضی (اعم از ساکنین فعلی و دانشجویان غیرساکن) در پرتال آموزش تا ۲۶ آبان خواهد بود و به درخواست های ثبت شده بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸- تردد در خوابگاه از ۱۸ آبان برای همه دانشجویان ساکن و غیرساکن در فاز هشتم، منوط به طی مراحل اسکان (اعم از ثبت درخواست در پرتال آموزش و هم نهایی شدن اسکان از راه دفتر خدمات دانشجویی) و ثبت تردد در سامانه سماد است؛ در غیر این صورت دانشجو ساکن فاز ۸ در صورت دارا بودن شرایط فاز نهم بایستی میهمان باشد و هزینه مهمانی بپردازد.
۹- دانشجویان از تاریخ دفاع خود، حداکثر به مدت ۱۵ روز به منظور انجام امور فارغ التحصیلی فرصت اسکان خواهند داشت. بعد از این تاریخ درصورتیکه دانشجو مبادرت به تخلیه خوابگاه نکنند، هزینه اسکان به صورت روزشمار و آزاد خواهد بود و باید فورا خوابگاه را ترک کند.


منبع:

1400/08/17
10:10:35
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما