رئیس سازمان امور دانشجویان:

شروع حضور تدریجی دانشجویان در دانشگاه ها

شروع حضور تدریجی دانشجویان در دانشگاه ها رئیس سازمان امور دانشجویان با تکیه بر این که حضور تدریجی دانشجویان در دانشگاه ها شروع شده است، اظهار داشت: مراکز مشاوره باید در دوران فعالیت حضوری دانشگاه ها خدمات مهمی را به دانشجویان راهبری کنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر هاشم داداش پور در آیین معارفه مدیران جدید سازمان امور دانشجویان با اشاره به اینکه بعضی از تغییرات صورت گرفته به درخواست مدیران سابق و برخی هم به علت لزوم تغییرات و دمیدن روح تازه به مجموعه، تغییر پیدا کرده اند، اظهار داشت: همه بخش ها فعالیتهای خویش را برای از سرگیری فعالیت حضوری دانشگاه ها آماده کنند.
ایشان در ادامه تصریح کرد: حضور تدریجی دانشجویان در دانشگاه ها شروع شده است و برای احیای فعالیتهای ورزشی لازم نیست تا شروع ترم تحصیلی بعدی صبر نماییم.
داداش پور تصریح کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف و سمینارهای در رابطه با حوزه سلامت را از نقاط قوت وی در دوران کرونا میتوان قلمداد کرد. انتظار می رود دکتر نعیمی که از متخصصان حوزه مشاوره است، بتواند در دوران فعالیت حضوری دانشگاه ها خدمات مهمی را در حوزه بهداشت و مشاوره به دانشجویان راهبری کند.
رئیس سازمان امور دانشجویان ضمن اشاره به این که معاونت بورس و دانشجویان خارجی در چندین سال گذشته مدیر نداشته است، اظهار داشت: دکتر سلمان پور با برخی تغییرات صورت گرفته در مأموریت ها، مسئولیت تصدی این معاونت را برعهده دارد و با توانمدی هایی که از ایشان سراغ داریم، اتفاق های خوبی در این عرصه شاهد خواهیم بود.
دکتر داداش پور ضمن اشاره به اهمیت حوزه امور دانشجویان غیر ایرانی برای دیپلماسی کشور اظهار داشت: تلاش شد برای راهبری این حوزه مدیری انتخاب گردد که با آموزش عالی در بخش بین الملل آشنا باشد و بتواند خدمات جدیدی را برای دانشجویان شاغل به تحصیل در ایران فراهم آورد و بعد از بررسی ها، دکتر رازقی برای قبول مسئولیت این بخش انتخاب گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، وی از رشد جذب دانشجویان غیر ایرانی در سالهای اخیر بعنوان بخشی از بین المللی سازی آموزش عالی اطلاع داد و تصریح کرد: بعنوان مثال در دانشگاه فردوسی مشهد بیشتر از چهار هزار و در دانشگاه قم بیشتر از دو هزار دانشجوی غیر ایرانی مشغول تحصیل هستند.
رئیس سازمان امور دانشجویان بر ادامه روند پذیرش دانشجویان غیر ایرانی تصریح کرد و خواستار همکاری اداره کل امور دانشجویان غیر ایرانی و اداره کل بورس و اعزام دانشجویان برای تحقق این هدف شد.
منبع:

1400/08/10
23:04:21
5.0 / 5
173
تگهای خبر: آموزش , تخصص , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما