در دانشگاه آزاد؛

آیین نامه شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه ابلاغ گردید

آیین نامه شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه ابلاغ گردید به گزارش این با من معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد دستورالعمل آیین نامه شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه را با محورهای صنفی و رفاهی و خدمات آموزشی ابلاغ نمود.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه آزاد، فرزاد جهان بین در «آئین نامه شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه» که به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ گردیده، تاکید کرده است: این آیین نامه در جهت تقویت زمینه های مشارکت، هم فکری و همکاری دانشجویان در محورهای صنفی-رفاهی و خدمات آموزشی در قالب مدیریت اسلامی، ترویج قانون گرایی و مسئولیت پذیری، رسالت ها و اهداف دانشگاه و صیانت از سرمایه های پرافتخار کشور تدوین و ابلاغ گردیده است.
در آیین نامه شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه آمده است: اصل بنیادی و اساسی پیشرفت و تعالی در هر مجموعه، ارتباط دوسویه مدیران و مخاطبان آن مجموعه است.
دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان مولود فرهنگی و علمی انقلاب اسلامی و یکی از مهم ترین مراکز تربیت و آموزش نیروی انسانی کشور، همواره تلاش می کند با بکارگیری دیدگاه ها و پیشنهادهای دلسوزان، بخصوص دانشجویان، حرکت در راه موفقیت و دستیابی به آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تداوم بخشد.
اهداف تدوین و ابلاغ آیین نامه شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه شامل مواردی همچون تعامل مؤثر دانشجویان در حل مسائل در رابطه با محورهای «صنفی و رفاهی» و «خدمات آموزشی» برای اعتلای دانشگاه در کلیه سطوح و ایجاد بستر ارتباط مستقیم دانشجویان با مسؤلان واحدهای دانشگاهی استان ها و سازمان مرکزی دانشگاه است.
بر اساس این آئین نامه؛ برگزاری جلسات هر دو هفته یک مرتبه، طرح پیشنهادات و عرضه گزارش از وضع موجود و تبادل نظر و هم اندیشی با دانشجویان و دیگر اعضای شورا، هماهنگی و یکپارچه سازی پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای دانشجویان در محورهای مطروحه و... همچون وظایف شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه است.
براساس بندهای این آئین نامه؛ شورای مذکور جنبه مشورتی و تعاملی برای اداره هرچه بهتر دانشگاه و ایجاد ارتباط سازنده مسؤلان دانشگاه با دانشجویان دارد.
اعضای شورای تعامل و هم اندیشی دانشجو و دانشگاه شامل معاون فرهنگی و دانشجویی واحد (رئیس شورا)، معاون آموزشی واحد (عضو)، مدیر دانشجویی واحد (دبیر شورا)، ۳ تا ۷ دانشجو به انتخاب دانشجویان برپایه جمعیت دانشجویی واحد و ۲ تا ۵ عضو هیات علمی واحد به پیشنهاد مدیران گروه آموزشی و انتخاب رئیس شورا برپایه جمعیت هیات علمی واحد هستند.

1400/07/20
10:59:48
5.0 / 5
141
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما