واکسیناسیون دانشگاهیان امیرکبیر در هفته آتی ادامه می یابد

واکسیناسیون دانشگاهیان امیرکبیر در هفته آتی ادامه می یابد دانشگاه امیرکبیر درباره ادامه روند واکسیناسیون اعضای هیئت علمی، کارمندان (رسمی، پیمانی، قراردادی)، دانشجویان تمام مقاطع، اساتید مدعو و فارغ التحصیلان دانشگاه در هفته آتی اطلاعیه داد.به گزارش این با من به نقل از مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیرو ادامه اجرای طرح تکمیل واکسیناسیون دانشگاه طی روزهای شنبه ۱۷ مهر تا چهارشنبه ۲۱ مهر موارد زیر به اطلاع دانشگاهیان می رسد؛
۱- محل واکسیناسیون همکف ساختمان شهید صبوری (کتابخانه مرکزی) بوده و ساعت واکسیناسیون از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۱: ۳۰ است.
۲- واکسن های موجود شامل آسترازنکا (فقط دوز دوم)، سینوفارم و برکت است.
۳- اعضای هیئت علمی، کارمندان (رسمی، پیمانی، قراردادی)، دانشجویان تمام مقاطع، اساتید مدعو و فارغ التحصیلانی که به هر علت قادر به فعال سازی شناسه خود در سامانه احراز هویت یکپارچه نیستند، بوسیله لینک ورود کمکی که به سامانه واکسیناسیون اضافه شده است، می توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی بوسیله ارسال رمز یکبار مصرف به شماره همراه ثبت شده در دیتابیس دانشگاه، وارد پروفایل کاربری خود شده و مبادرت به گرفتن نوبت کنند.
۴- نیروهای استخدام شرکتی، پیمانکاران، نیروهای امریه و سایر افرادی که دوز اول را در دانشگاه امیرکبیر تزریق کرده و کارت مربوطه را به همراه دارند، بصورت حضوری به محل واکسیناسیون مراجعه کنند. ظرفیت تخصیص داده شده برای این دسته از افراد محدود بوده و هیچ تضمینی بابت نوبت دهی برای همان روز وجود ندارد (ممکن است برای روزهای بعدی نوبت داده شود).
۵- همراه داشتن مدرک شناسایی و کارت واکسیناسیون دوز اول الزامی است.
۶- با توجه به این که سامانه طراحی شده اجازه ثبت واکسیناسیون خارج از ساعت مقرر نوبت دهی را نمی دهد، خواهشمند است رأس ساعت مربوط به نوبت خود در محل واکسیناسیون حاضر باشید.
۷- در صورت داشتن هر گونه علایم مشکوک به کرونا از مراجعه جهت واکسیناسیون خودداری کرده و حداقل ۶ هفته بعد از بهبودی کامل، برای واکسیناسیون اقدام کنید.

1400/07/17
11:25:48
5.0 / 5
243
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما