سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی ارائه شد

سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی ارائه شد به گزارش این با من دکتر عبدالله معتمدی با حکم دکتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم بعنوان سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی انتخاب شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در حکم انتصاب دکتر معتمدی آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جناب عالی به باعث این حکم به سمت "سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی" منصوب می شوید.

انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی، جلب همکاری مدیران، استادان و کارکنان گرامی آن دانشگاه، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و بخصوص "تحول در علوم انسانی" ایفا نمایید. امید است با توکل به خداوند متعال، مأموریت و وظایف آن دانشگاه مرجع علوم انسانی را بر پایه‌ی سیاست ها، قوانین و برنامه های مصوب با نگاهی تحول گرایانه و مساله محور در جهت تحقق "تمدن نوین اسلامی" به انجام رسانید.»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر معتمدی متولد ۱۳۴۱ شهرکرد، فارغ التحصیل رشته روانشناسی در سال ۱۳۶۸ در مقطع کارشناسی دانشگاه اصفهان بوده و تحصیلات خویش را در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۷۳ در دانشگاه علامه طباطبائی طی کرد و همینطور مقطع دکتری خویش را در سال ۱۳۸۱ در رشته روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس به پایان رساند.

وی هم اکنون استاد تمام رشته روانشناسی بالینی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی است. تدریس از سال ۱۳۷۴ تاکنون، عضو کمیته‌ی آمایش عالی، عضو هیئت امنای دانشگاه های منطقه‌ی اصفهان، رئیس دانشگاه شهرکرد از سال ۸۴ تا ۸۷، رئیس دانشکده‌ی ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد از سال ۸۲ تا ۸۴، معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی در سال ۹۲، مدیر کارگروه تخصصی برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی روانشناسی، رئیس گروه تخصصی روانشناسی، مسئول بسیج اساتید دانشگاه علامه طباطبائی، عضو کارگروه روانشناسی شورای تحول علوم انسانی و مدیر مسئول و صاحب امتیاز فصلنامه‌ی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد بخشی از سوابق دکتر معتمدی است.

منبع:

1400/07/04
19:55:56
5.0 / 5
476
تگهای خبر: آموزش , اساتید , پژوهش , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما