انتشار نشریه توانبخشی و سلامت توسط دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

انتشار نشریه توانبخشی و سلامت توسط دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی به گزارش این با من نخستین شماره فصل نامه «توانبخشی و سلامت»، توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و به منظور بررسی مبحث ها و محورهای متعدد علمی و اجتماعی در حوزه ˮتوانبخشی و سلامتˮ، منتشر گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، این نشریه دانشگاهی با استفاده از تجارب، حمایت و مشاوره اساتید دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، در جهت فراهم کردن بستر مناسب توسعه و ارتقای کیفی پژوهش و نشر دانش روز، تهیه و منتشر می شود.
نشریه «توانبخشی و سلامت»، با زمینه انتشار "علمی و اجتماعی" و ترتیب انتشار "فصل نامه" و نحوه انتشار "چاپی و الکترونیک"، به صاحب امتیازی دکتر ناهید رحمانی سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و سردبیری حمید خاکباز دانشجوی مقطع دکتری این دانشگاه تهیه می شود.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، مطالب مندرج در اولین شماره این فصل نامه که در ارتباط با تابستان ۱۴۰۰ است، شامل "اهداف و تسهیلات کمیته تحقیقات دانشجویی، پیام ریاست دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، پیام مدیر مسئول فصلنامه، پیام سردبیر فصلنامه، معرفی اعضای شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی، معرفی پژوهشگران برتر دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، معرفی کارگروه های کمیته تحقیقات دانشجویی، معرفی کارگاه های آموزشی و پژوهشی، مصاحبه با اساتید برجسته اهل علم و قلم، مجموع مقالات و اشعار" است.
علاقه مندان می توانند با رفتن به وب سایت کمیته تحقیقات دانشجویی و فصل نامه نسبت به مطالعه و همینطور ارسال مقالات و موضوعات تخصصی با محور «توانبخشی و سلامت» جهت چاپ در فصل نامه اقدام نمایند.
منبع:

1400/07/02
12:23:51
5.0 / 5
1068
تگهای خبر: آموزش , اساتید , پژوهش , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما